نمایندگان مازندرانی در جام حذفی فوتبال کشور میزبان چه تیم هایی هستند؟!!

نمایندگان مازندرانی در در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور گرامیداشت آزادسازی خرمشهر میزبان به ترتیب شاهین‌ بوشهر و شهرداری ارومیه میباشند.

نمایندگان مازندرانی

نمایندگان مازندرانی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش در هفته نخست مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور گرامیداشت آزادسازی خرمشهر تیم خونه‌به‌خونه بابل در بازی خانگی میزبان شاهین‌بندری بوشهر است.

هفته نخست بازی‌های جام حذفی کشور که روزهای پنج‌شنبه و جمعه هشتم و نهم مهرماه انجام می‌شود، ۶۰ تیم از لیگ دسته برتر، نخست و دوم به صورت حذفی با هم مسابقه می‌دهند تا قهرمان این دوره مشخص شود.

تیم خونه‌به‌خونه بابل روز جمعه نهم مهرماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل در حضور تماشاگرانش میزبان شاهین‌بندری بوشهر است .

دیگر نماینده مازندران نساجی قائم‌شهر روز جمعه میزبان شهرداری ارومیه است که براساس شنیده‌ها تیم مقابل شهرداری ارومیه از حضور در قائم‌شهر انصراف داد و در صورت انصراف این تیم، نساجی به دور دوم صعود می‌کند.

لازم به ذکر است تیم خونه به خونه بابل در جدول لیگ دسته اول کشور با ۱۵ امتیاز در جایگاه چهارم و تیم نساجی قائمشهر با ۱۳ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارند.

گفتنی است بازار انصراف تیم ها از حضور در رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور داغ است و همین طور پیش رویم به احتمال قوی نیمی از دیدارهای مرحله یک سی و دوم مسابقات انجام نخواهد شد. تیم های صنعت نفت آبادان و صنعت نفت نوین هم از حضور در این بازی ها انصراف دادند. دلیل هم این است که به دو تیم تکلیف شده روی مسابقات لیگ برتر و لیگ ۲ زوم شوند.
پیش از این هم تیم های سپیدورد رشت، نیروی زمینی تهران، خیبر خرم آباد و چند تیم دیگر اعلام کردند حاضر به حضور در این مسابقات نیستند!
باید مسئولین فوتبال کشور در این خصوص به دنبال راهکاری باشند تا با وضع قوانین سخت گیرانه جلوی عدم حضور و انصراف تیم ها را از جام حذفی کشور بگیرند به عنوان مثال تیم های که در جام حذفی شرکت نمی کنند حداقل چند سال از حضور در این رقابتها محروم شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *