مقصد جدید یحیی گل‌محمدی مشخص شد/گل محمدی از مرکز کشور به شمال غربی کشور رفت

مقصد جدید یحیی گل‌محمدی مشخص شد گل محمدی بلافاصله پس از جدایی تیم ذوب آهن به دنبال مذاکره با تیم جدیدش یعنی  گسترش فولاد تبریز است.

یحیی گل محمدی

یحی گل محمدی

از یک منبع موثق شنیده شد که سرمربی سابق ذوب آهن علی رغم تکذیب های فراوانش با گسترش فولاد تبریز مذاکراتی داشته و به توافق رسیده است.شایان ذکر است اگر در تعطیلات لیگ فراز کمالوند اخراج و یحیی گل محمدی جایگزینش شد جای تعجب ندارد.

یحیی گل‌ محمدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در سال ۱۳۴۹ در اردبیل به دنیا آمد.
وی سابقه بازی در تیم‌های هلال احمر قم، بانک تجارت، پرسپولیس ، فولاد خوزستان و صبا را در کارنامه دارد.حضور در تیم ملی و گل زنی برای این تیم از افتخارات یحیی گل محمدی به حساب می‌آید. وی همچنین ۷۴ بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داد و ۵ گل به ثمر رساند.گل محمدی در کارنامه مربیگری خود سابقه حضور در تیم‌های نساجی مازندران و تربیت یزد و تیم صبا را در چند بازی پایانی لیگ هفتم دارد.همچنین گل‌محمدی در یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در تیم راه آهن دستیار علی دایی نیز بوده است.پس از آنکه عبدالله ویسی (مربی صبا در لیگ یازدهم) تصمیم گرفت لیگ دوازدهم را با تیم پیکان آغاز کند، مسئولان باشگاه صبا با عقد قراردادی ۲ ساله هدایت این تیم را به یحیی گل‌محمدی کاپیتان سابق تیم ملی سپردند.وی در حالی به عنوان سرمربی صبا انتخاب شد که این تیم فصل آینده (۲۰۱۲ – ۲۰۱۳) در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد.یحیی گل‌محمدی اوایل مهر سال ۱۳۹۱ و در هفته نهم لیگ‌برتر همکاری خود را با تیم صبا قطع کرد و به عنوان کمک‌مربی در تیم پرسپولیس مشغول به خدمت شد.آذر سال ۱۳۹۱ کمیته فنی تیم پرسپولیس تصمیم به برکناری مانوئل ژوزه گرفت و یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرد.یحیی گل‌محمدی پس از شکست در فینال جام حذفی مقابل سپاهان با انتقادهای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس مواجه شد و ۱۸ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت و استعفا داد.باآغاز فصل سیزدهم لیگ برتر یحیی گل محمدی سرمربیگری تیم فوتبال نفت تهران را پذیرفت و پس از آن در سال ۱۳۹۳ به باشگاه ذوب آهن اصفهان پیوست. قرارداد او با ذوب آهن در خرداد ۹۵ به مدت یک فصل دیگر تمدید شد. اما یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن قراردادش را با این باشگاه اصفهانی در تاریخ سوم مهر ۹۵ فسخ کرد و قرار داد خود را با تیم گسترش فولاد تبریز بست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *