مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس چه کسی است؟!!

بوی تغییرات در باشگاه پرسپولیس می آید و گزینه های جدیدی برای مدیرعاملی سرخ ها مطرح شده است.

پس از کنار گذاشتن بهرام افشارزاده از مدیریت باشگاه استقلال این بار نوبت به تغییرات در باشگاه رقیب یعنی پرسپولیس است.

پرسپولیس

پرسپولیس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش از همان روزی که علی اکبر طاهری با اسپانسر به مشکل خورد تا به امروز که او روزه سکوت گرفته است هر روز شنیده می شود که تغییرات گسترده ای در پرسپولیس قرار است اتفاق بیفتد. تغییراتی که این روزها بیشتر درباره اش شنیده می شود.

این اتفاق در حالی قرار است بیفتد که مسئولان وزارت خانه جانشین طاهری را هم انتخاب کرده اند و قرار است به احتمال فراوان حمیدرضا گرشاسبی که یکی از اعضای هیات مدیره هم هست در راس باشگاه قرار بگیرد.

گرشاسبی که مورد اعتماد وزیر ورزش و جوانان هم هست احتمالا در بدو ورودش به باشگاه حکم مدیرعاملی می گیرد تا دیگر مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

البته گزینه دیگری هم که البته شانس زیادی در مقابل گرشاسبی ندارد وجود دارد. شهاب الدین عزیزی خادم که در فدراسیون فوتبال هم سمت داشت نفر دومی است که می گویند اگر گرشاسبی مدیرعامل نشود او در سمت مدیرعاملی پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

طاهری دو  سه هفته پیش استعفای خودش را تقدیم وزیر ورزش و جوانان کرد که البته با این استعفا موافق نشد. حال باید دید که این بار چه اتفاقی می افتد و آیا وزیر به همان استعفا استناد می کند یا اینکه…

پرسپولیسی ها این روزها یکی از تیم های خوب لیگ برتر هستند و بدون هیچ حاشیه ای دارند بازی های خودشان را انجام می دهند. بدون شک هر گونه تغییر احتمالی چوب لای چرخ این تیم است و دودش در چشم هواداران خواهد رفت.

بدون شک هر گونه تغییر احتمالی چوب لای چرخ این تیم است و دودش در چشم هواداران خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *