تیم فوتبال شهید کریمی جویبار دومین پیروزی این فصل خود را درخانه کسب کرد

تیم فوتبال شهید کریمی جویبار تنها نماینده مازندران در مسابقات امسال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشوردومین پیروزی این فصل خود را درخانه جشن گرفت.

 

تیم فوتبال شهید کریمی جویبار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم شهید کریمی جویبار عصریکشنبه ودر زمین ورزشی این شهر میزبان تیم رده دومی شهرداری فومن بود ودرنهایت موفق شد میزبان خود را با گل دقایق پایانی این مسابقه با نتیجه یک برصفر شکست دهد وهر ۳ امتیاز خانگی را به حساب خود واریز کند.
برای تیم میزبان دراین دیدار ‘ ایمان جعفراوغلو’ از روی یک کرنر ارسالی درمحوطه دروازه تیم شهرداری فومن با یک ضربه قیچی زیبا و غیر قابل مهار گل ۳ امتیازی تیمش را به ثمر رساند وپیام آور شادی در ورزشگاه اندک تماشاگر این شهر شد.
شاگردان ‘ابراهیم مرادی’ درتیم شهیدکریمی جویبار دراین مسابقه با ارائه یک بازی با برنامه و با شناخت کافی از نقاط ضعف وقوت تیم حریف، به خوبی توانستند، روزنه های نفوذ حریفی را ببندند و با حملات فراوان توانستد موقعیت های زیادی روی دروازه خلق کنند که چندین بار تا گل پیش رفتند که دروازبان خوب فومن دروازه خود را نجات داد.
تیم فوتبال شهید کریمی جویبار درپایان هفته سوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با این پیروزی جمع امتیازهای خود را به ۶ رساند و به رده سوم جدول رده بندی گروه دوازده تیمی دوم این رقابتها صعود کند.
حسن یزدانی دارنده نشان طلای کشتی آزاد المپیک ریو تماشاگر ویژه این مسابقه وشاهد پیروزی تیم شهرش بود واز سوی باشگاه شهید کریمی نیز درپایان این مسابقه تجلیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *