مشکلات مالی نساجی ادامه کار را برای این تیم دشوار کرد

سرمربی تیم فوتبال دسته اولی نساجی مازندران گفت : مشکل مالی دراین تیم مازنی و بی خیالی مدیریت باشگاه برای کمک مالی، درابتدای فصل اول ادامه کار را برای این تیم سخت کرد.

محمود فکری

محمود فکری  افزود : با گذشت حدود یک ماه از نیم فصل اول رقابت ها ،هنوزهیچ پرداختی از باشگاه به بازیکنان انجام نشده است.
وی اضافه کرد :علاوه آن تعدادی از بازیکنان فعلی تیم مطالباتی را ازفصل گذشته دارند واین بی خیالی در پرداختی بازیکنان ما را در داخل زمین دلسرد و بی انگیزه می کند.
مربی سابق استقلال تهران افزود : مدیریت باشگاه طبق گفته ها درسال های گذشته حداقل درنیم فصل اول کمک های مالی را به تیم می کرد، ولی درسال جاری از این کمک ها نیز خبری نیست و عملا باشگاه از لحاظ مالی قفل شد.
فکری اظهارداشت :در شرایط فعلی حتی باشگاه پول خرید مایحتاج اولیه و تغذیه بازیکنان در خوابگاه و آب و یخ را ندارد و این در شان تیمی مثل نساجی مازندران با هواداران استانی و شهرستانی نیست.
وی افزود : ما درفصل جاری از لحاظ فنی مشکلی نداریم و بازیکنان خوبی را برای تیم جذب کردیم و به دنبال کسب نتیجه خوب و رسیدن به بالای جدول هستیم.
فکری گفت که وقتی تیمی پول آب و تغذیه بازیکنانش را ندارد، شما نمی توانید از بازیکنان انتظار داشته باشید که با انگیزه و با تمام توان کار کنند.
وی اضافه کرد : پیش بینی من از بروز چنین شرایطی در تیم نساجی قابل تصور نبوده و انتظار داشتم درنیم فصل اول به تیم تزریق مالی شود و پس از آن نیز با نتیجه گرایی مالک به کمکش ادامه می دهد.
سرمربی نساجی مازندران از مسوولان استانی و شهرستانی خواست تا به کمک باشگاه نساجی بیایند و این تیم را از وضعیت فعلی خارج کنند.
تیم نساجی مازندران با قدمت ۵۰ ساله با گذشت چندین سال حضور در رقابت های دسته اول از صعود به لیگ برتر جا ماند و در فصل جاری هم در چهار بازی نیم فصل اول یک برد، دو. تساوی و یک باخت در کارنامه اش ثبت کرد و با ۴ امتیاز در رده ۱۱ رقابت های فوتبال دسته اول قرار دارد.

مشکلات مالی نساجی مشکلات مالی نساجی   مشکلات مالی نساجی مشکلات مالی نساجی مشکلات مالی نساجی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *