برکناری سرمربی استقلال از شایعه تا واقعیت !!/جاشنین منصوریان مشخص شد/دلخوری منصوریان

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سرمربی تیم استقلال از جلسه رئیس هیئت مدیره باشگاه با سرپرست پیشین این تیم ابراز ناراحتی کرده است و گویا جانشین منصوریان مشخص شده است.

جاشنین منصوریان

جاشنین منصوریان

 هفته گذشته نشستی بین شهاب جهانیان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و فرزاد مجیدی برگزار شد.

هنگامی که این جلسه برگزار شد، برخی‌ها آن‌را به نتایج ضعیف منصوریان در استقلال و اولتیماتومی که هیئت مدیره به او داده ربط دادند و فرهاد مجیدی را به عنوان گزینه جدی جانشینی منصوریان دانستند.

این حرف و حدیث‌ها در نهایت به گوش علیرضا منصوریان رسید. بعضی‌ها از لیدرهای استقلال نیز این موضوع را با سرمربی تیم‌شان مطرح کردند و حتی به او گفتند جهانیان به دنبال راهی است تا وی را برکنار کرده و فرهاد مجیدی را جایگزین او کنند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این موضوع باعث ناراحتی شدید منصوریان شده و حتی در این زمینه با یکی از اعضای هیئت مدیره نیز صحبت کرده است.  پس از این وقایع نکته جالب و قابل تامل به اظهار نظر جهانیان بر می‌گردد که  اعلام کرده فرزاد مجیدی فقط برای پیگیری مطالباتش با او دیدار کرده و جز این مسئله دیگری مطرح نبوده است.

لازم به ذکر است علیرضا منصوریان در سال ۱۳۵۰ در تهران به دنیا آمد. وی از نوجوانی به فوتبال علاقه داشت و همین موضوع باعث شد در سال ۱۳۷۳ به شکل حرفه‌ای فوتبال خود را آغاز کند و برای تیم پارس‌خودرو به میدان برود.

با درخشش در این تیم خیلی زود به یک پدیده بدل گشت و سال بعد سر از تیم مطرح استقلال تهران درآورد. منصوریان ۲ فصل برای این تیم بازی کرد و سال ۱۳۷۶ به ترکیه رفت و برای تیم بالیستر سنترال یک فصل به میدان رفت.

سال بعد مجددا به استقلال بازگشت اما این بار نیز دوام نیاورد و در فصل ۱۳۷۷ – ۷۸ برای تیم سکودا یونان بازی کرد.

علیرضا منصوریان همچنان به بازی در تیم‌های مختلف ادامه داد، به طوری که یک فصل در تیم آپولون اسمیرنیس یونان شرکت داشت و ۲ فصل نیز در آلمان برای تیم سن پائولی توپ زد.

وی سرانجام به تیم همیشگی خود؛ استقلال برگشت و ۵ فصل برای این تیم بازی کرد و در سال ۱۳۸۷ برای همیشه از بازی فوتبال خداحافظی کرد.

منصوریان در خلال دوران بازیگری به مدت ۲ سال (۱۳۷۵ تا ۱۳۷۷) پیراهن تیم ملی را نیز به تن کرد.

وی نیز همچون بسیاری از فوتبالیست‌ها، پس از آویختن کفش‌ها، به مربیگری رو آورد و در ابتدا در سال ۱۳۸۷ توسط مدیرعامل اسقلال به عنوان رئیس آکادمی فوتبال باشگاه استقلال منصوب شد. چندی بعد وی به عنوان سرمربی تیم پاس همدان ، هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

منصوریان در سال ۲۰۱۱ به همران تیم ملی و به عنوان دستیار افشین قطبی به جام های ملت آسیا رفت. همین سال پس از کناره‌گیری قطبی، وی در بازی دوستانه مقابل روسیه به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی حاضر شد.

اردیبهشت سال ۱۳۹۰ علیرضا منصوریان از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران انتخاب شد.

وی در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ به عنوان سرمربی باشگاه فوتبال نفت تهران و جانشین یحیی گل محمدی انتخاب شد و در خرداد سال ۹۵ سرمربی استقلال تهران شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *