عسکری دانش: پتانسیل بالای ورزش رزمی ساری باید در المپیاد ورزشی معرفی شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش عسکری دانش رئیس هیات ورزش های رزمی ساری از ساماندهی بیش از ۲۵۰۰ ورزشکار بیمه شده در این شهرستان خبر داد و با اشاره به جایگاه ممتاز ورزش های رزمی ساری در سطح استان گفت: این هیات دارای ۴۵ رشته ورزشی است و رزمی کاران ساروی در قالب بیش از ۱۵۰ کلاس رزمی در سطح شهر فعالیت می کنند.

عسکری دانش

عسکری دانش

 “عسکری دانش” که در جمع مسئولین سبک ها و روسای کمیته های ورزشی رزمی سخن می گفت، با بیان مطلب فوق تاکید کرد: از جمله فعال ترین های رشته های رزمی ساری می توان به تانگ ایل مودو، سوپر ساباکی، پنجاک سیلات، نین جتسو، آیکیدو، دفاع شخصی، نینجا و سامبو اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در ورزشکاران ساروی رشته سوپر ساباکی، قهرمانان آسیا و جهان نیز حضور دارند، افزود: ورزشکاران رشته پنجاک سیلاک هیات رزمی ساری در سال گذشته قهرمان مسابقات کشور انتخابی تیم ملی شدند که در سال جاری به مسابقات آسیایی اعزام خواهند شد.

دانش از قهرمانی تیم تانگ ایل مودوی ساری در مسابقات کشوری سال ۹۵ خبر داد و گفت: قهرمانی تیم نینجوتسوی شهرستان ساری در سال ۹۴ نیز از دیگر افتخارات هیات ورزش های رزمی شهرستان ساری بوده است.

وی با اشاره به قهرمانی تیم نینجای بانوان ساری در کشور، لزوم ساماندهی مربیان کیک بوکسینگ و تیم منتخب شهرستان ساری با همت و تلاش همه مربیان شهرستان را مورد تاکید قرار داد و گفت: در رشته کیک بوکسینگ بانوان، تیم ساری با هفت شرکت کننده در مسابقات استانی حضور یافت که دستاورد این مسابقات برای ساری، هفت مدال طلا بود.

دانش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رقابت ورزشکاران ۱۰۰ رشته ورزشی در قالب المپیاد ورزشی ساری، برگزاری چنین جشنواره ای را در سطح کشور بی نظیر برشمرد و گفت: پتانسیل بالای ورزش های رزمی شهرستان ساری باید در این المپیاد که طی هفته تربیت بدنی برگزار می شود، به عموم مردم معرفی شود.

وی با بیان اینکه رزمی کاران شهرستان ساری نیز همگام با ۲۳ هزار ورزشکار در مراسم رژه افتتاحیه المپیاد حضور خواهند داشت، اذعان کرد: قطعاً این حضور بسیار پرشور و کم نظیر خواهد بود و جامعه ورزش رزمی باید در این حضور، پیشتاز سایر رشته های ورزشی باشد.

دانش همچنین با اشاره به استقبال مطلوب جوانان ساروی از ورزش های رزمی، خاطرنشان کرد: ورزشهای رزمی از جمله رشته هایی بوده که همواره از جایگاه ویژه ای در میان ورزشکاران به ویژه قشر جوان برخوردار بوده که توجه به این مهم، حمایت بیشتر از حوزه ورزش های رزمی را می طلبد.

گفتنی است در خاتمه این جلسه احکام مسئولین کمیته های مختلف هیات ورزشی های رزمی ساری اهداء شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو