۳۰۰ پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح می‌شود/ افزایش ۸۰ درصدی اعتبارات ورزشی

 

نسیم ورزش: معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: حدود ۶۰۰ پروژه در سطح کشور افتتاح شد و پیش‌بینی می‌شود ۳۰۰ پروژه نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

خبرگزاری فارس: 300 پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح می‌شود/ افزایش 80 درصدی اعتبارات ورزشی

 

 سیدمناف هاشمی در حاشیه سفر به مازندران در شهرستان رامسر، اظهار کرد: حدود ۶۰۰ پروژه در سطح کشور افتتاح شد و پیش‌بینی می‌شود ۳۰۰ پروژه نیز تا پایان سال تکمیل و به بخش خصوصی واگذار شود.

وی از افزایش اعتبارات ورزشی در سال ۹۵ به میزان ۸۰ درصد خبر داد و افزود: با این شرایط امیدواریم در سال آینده ۸۰۰ یا حتی ۹۰۰ پروژه در سطح کشور افتتاح شود که تعدادی از این پروژه‌ها در مازندران و به ویژه در غرب مازندران و شرق گیلان است.

معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: اعتبارات پیش‌بینی شده در قانون بودجه برای سال آینده حدود یک‌هزار میلیارد تومان است که با اعتبارات استانی حدود یک‎هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است اما در سال ۹۴ کل اعتبارات استانی، کشوری، ملی حدود ۸۵۰ میلیارد تومان بوده است.

این مسئول در پایان مازندران را استانی قهرمان‌پرور دانست و گفت: بیشترین مدال‌آوری کشور از مازندران است که با وجود محدودیت‌هایی که در سال ۹۳ ـ ۹۴ داشتیم پیش‌بینی می‌شود اعتبارات این استان در سال آینده از رشد ۱۰۰ درصدی برخوردار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *