۳ میلیون یورو برای جدایی مهدی طارمی از ریزه اسپور

 
باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه مبلغ سه میلیون یورونبرای صدور رضایت‌نامه مهدی طارمی ، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران درخواست کرد.
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی طارمی به همراه تیم فوتبال ریزه‌اسپور ترکیه راهی اردوی اتریش نشد و در استانبول ماند چرا که مهاجم پیشین تیم پرسپولیس به شدت به دنبال دریافت رضایت‌نامه از تیم جدیدش است.باشگاه ریزه‌اسپور که به تازگی مهاجم ملی‌پوش ایرانی را به خدمت گرفته، به طارمی اعلام کرده تنها در صورتی رضایت‌نامه او را صادر می‌کند که باشگاه خواهان او ۳ میلیون یورو( معادل ۱۲ میلیارد تومان) بپردازد!

باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه مبلغ سه میلیون یورونبرای صدور رضایت‌نامه مهدی طارمی ، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران درخواست کرد.

شرایط سخت تمرینی در ترکیه، دلتنگی برای خانواده و وعده‌های عابربانک باعث شده طارمی به فکر بازگشت به پرسپولیس بیفتد اما مدیران باشگاه ریزه‌اسپور به آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران اعلام کرده تنها در صورت دریافت ۳ میلیون یورو، قرارداد او را فسخ می‌کند.

طارمی قراردادی دو ساله به ارزش ۷۰۰ هزار دلار با باشگاه ریزه‌اسپور امضا کرده و اگر بخواهد با روشی به جز پرداخت ۳ میلیون یورو از این باشگاه جدا شود، احتمالاً با محرومیت سنگین دو ساله از حضور در میادین روبه‌رو خواهد شد.این درحالی است که برانکو هم تاکید کرده دیگر به او نیازی ندارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو