پیاده روی خانوادگی اصحاب رسانه مازندران در ساری برگزار شد

به مناسبت زنده نگه داشتن و یاد و خاطر شهدای رسانه ای با همت مسئولین استان و شهرستان اولین مراسم پیاده روی خانوادگی اصحاب رسانه با عنوان پیام رسانان سلامتی در ساری مرکز مازندران برگزار شد.

پیاده روی خانوادگی اصحاب رسانه مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ،  پیاده‎روی روز خبرنگار با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی رسانه‌های مازندران، همچنین با مشارکت فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان، هیأت ورزش‌های همگانی، مؤسسه اعتباری کاسپین و مؤسسه فرهنگی هنری همیاری آینده تدارک دیده شد.

به مناسبت هفته تجلیل از اصحاب رسانه، همایش پیاده‎روی خانوادگی بزرگداشت روز خبرنگار و یادبود «جابر معافی» پس از نرمش صبحگاهی در میدان جابر معافی(باغ‎سنگ)، به سمت پارک ملل ساری آغاز شد.

این همایش با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مرکز، اعضای هیأت‌ مدیره خانه مطبوعات، خبرنگاران رسانه‌های مختلف مازندران و خانواده‌های آنها همراه بود، اما انتظار می‎رفت که رسانه‌ها حضور پُررنگ‌تری در پیاده‌روی داشته باشند.

«عرفان» و «هستی» فرزندان مرحوم جابر معافی نیز به‌اتفاق عمو و پسرعموی خود، در این همایش حضور داشتند، عرفان گفته بود که از ساعت ۵٫۵ صبح بیدار شده و آماده شرکت در پیاده‌روی اصحاب رسانه شده است.

حبیب حسین‎زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سخنانی با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی فردی و اجتماعی انسان، از اصحاب رسانه خواست تا در بخش ورزش همگانی با حضور و انتشار مطالب خوب در گسترش فرهنگ ورزش همگانی اهتمام داشته باشند.

در ادامه، براساس قرعه‌کشی‌های انجام‌شده، دو نفر از شرکت کنندگان برنده دوچرخه، پنج نفر تبلت و دو نفر نیز برنده ربع سکه بهار آزادی شدند.

 بخشی از اختتامیه همایش پیاده‌روی نیز به اجرای نوازندگی از سوی گروه موسیقی سنتی «آیین زندگی» اختصاص یافت. مسابقه طناب‎کشی نیز با شرکت چهار گروه از آقایان و بانوان برگزار شد و ۲۰ نفر به‌عنوان نفر برتر شناخته شدند.

با وجود اینکه برای برگزاری همایش امروز تبلیغات و اطلاع‌رسانی خوبی انجام شده بود، اما حضور اصحاب رسانه قابل توصیف نبود و سبب کاهش تعداد جوایز شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *