ترس رئال و بارسلونا از پرسپولیس!

پرسپولیس به زحمت از گسترش فولاد برد. بعد از این بازی “برانکو” گفت: “سطح پرسپولیس یک مرحله از تیم‌های ایرانی بالاتر است.”

پیش بینی می شود در صورتیکه تیم پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر بود؛ برانکو می گفت: “سطح پرسپولیس چند مرحله از تمام تیم های موجود در کهکشان راه شیری بالاتره. اصلا حیفه من و تیمم که توی لیگ ایرانیم. چند روز پیش به رئال و بارسلونا گفتم بیایند با هم بازی تدارکاتی انجام بدیم، قبول نکردند، به نظرم ترسیده بودند شیش تایی بشن.”

آخرین روش برای کنارگذاشتن مربی

با جریمه بازیکنان و کادر فنی فولاد، مجموع جرایم این تیم توسط هیات مدیره و مدیریت فولاد به ۳۵ درصد رسید.

پیش بینی می شود این روش که اخیرا توسط مدیریت فولاد کشف گردیده، از این پس بسیار پرکاربرد شود. فولادی ها بعد از اینکه با اسکوچیچ به پایان خط رسیده‌اند، اینطوری مبلغ قراردادش را کاهش دادند.

همچنین پیش بینی می شود خود اسکوچیچ در اولین فرصت استعفا دهد و کلا از ایران خارج شود، چون اگر همینطور پیش برود احتمالا سرمربی در انتها باید یک چیزی هم روی مبلغ قرارداد بگذارد و به عنوان جریمه به فولادی ها بدهد.

کشف دلیل یخ بودن بازی استقلال و تراکتور

روزنامه ورزشی «گل» از بحران بیپولی استقلال در تبریز نوشت و تیتر زد: “استقلال پول هتل نداشت.”

البته مشکل بی پولی همه گیر شده است و چون ما هم پول نداشتیم نتوانستیم روزنامه را بخریم و متوجه نشدیم دقیقا بعد از آن چه اتفاقی افتاد و آیا استقلالی ها توانستند شب در هتل بخوابند یا خیر. ولی احتمال می دهیم استقلالی ها شب در هوای سرد پاییز و بیرون از هتل خوابیده باشند و دلیل بازی یخ تراکتور و استقلال هم همین بوده باشد.

پیش بینی می شود استقلالی‌ها از این به بعد با خودروهای شخصی‌یشان به شهرهای مختلف بروند، این‌طوری می‌توانند تا صبح در خودروهایشان استراحت کنند. مطمئنا بخاری پورشه و ماشین های مدل بالا خوب کار می کنند.

با ۲۰ میلیون چطور؟!

رضا غیاثی کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: «محسن قهرمانی بعد از مشکلاتی که برایش ایجاد کردند نباید به داوری بر می‌گشت.»

البته خدمت آقای غیاثی باید بگوییم که ایشان برنگشت، وارد کادر شد، یک توپ برداشت و از کادر خارج و در افق محو شد.

رضا غیاثی همچنین گفت: «کدام داور حاضر است با جابجایی ۲ میلیون تومان نتیجه یک مسابقه را عوض کند؟ متاسفانه کمیته داوران در آن ماجرا کوتاه اومد و کمیته انضباطی هم زیاده‌روی کرد.»

بعد از خواندن این صحبت های آقای غیاثی سئوالاتی برایمان ایجاد شد:

– داورها کلا حاضر نیستند نتیجه بازی ها را عوض کنند، یا با جا به جایی ۲ میلیون تومان حاضر نیستند این کار را بکنند؟

– بیشتر چطور؟ مثلا ۲۰ یا ۲۰۰ میلیون تومان؟ با جا به جایی این مقدار پول برخی داورها حاضر هستند نتیجه یک مسابقه را عوض کنند؟

– منظورتان از “جا بجایی پول” همان “کارت به کارت” خودمان است؟

– الان مزنه بازار حدودا چقدر است؟ دوتا پنالتی و یک اخراجی حدودا چقدر در می آید؟

یعنی تا این حد!

دایی گفت: “رانندگانی که بدون گواهینامه رانندگی می‌کنند، به فوتبال ایران لطمه می‌زنند.”

بله آقای دایی، مشکل فوتبال ما دقیقا همین مورد است. شاید باورتان نشود، مورد داشتیم طرف تویوتا داشته و باهاش تو جاده چپ کرده، بعد به کمپانی شکایت کرده که چرا هیچ‌کدوم از ۱۸ ایربگ خودرو کار نکردند و کمپانی هم گفته احتمالا کلید ایربگ رو روی خاموش گذاشته بودید. یعنی تا این حد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو