نیما و نوشاد عالمیان از افتخارات ورزش مازندران هستند

 

سرپرست هیات تنیس روی میز مازندران در حاشیه همایش تجلیل از ورزشکاران مازنی اعزامی به المپیک ریو در هتل المپیک تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نوشاد و نیما عالمیان به عنوان ۲تنیسور مازنی عازم ریو می باشند گفت: این دو پینگ پنگ باز جزء افتخارات ورزش مازندران محسوب می شوند.

تنیس مازندران
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد جویباری تصریح کرد: رسیدگی به امورات برادران عالمیان در دستور کار هیات تنیس روی میز می باشد و امیدواریم این دو ورزشکار شایسته مازندرانی بتوانند با موفقیت به کشورمان بازگردند.
سرپرست هیات تنیس روی میز مازندران از دیدار با آقای قارداشی رئیس فدراسیون در حاشیه همایش تجلیل خبر دادو عنوان کرد: ایجاد نگاه توسعه ای رشته ورزشی تنیس روی میز در استان مازندران با حضور رئیس فدراسیون تبیین شد.
جویباری تاکید کرد:از تمامی پتانسیل های موجود در جهت ارتقاء تنیس روی میز استان بهره خواهیم برد و دست یاری به سوی تمام بزرگان و پیشکسوتان تنیس روی میز مازندران دراز خواهیم کرد.
متولی تنیس روی میز مازندران با بیان اینکه در حال بررسی مشکلات وترسیم هدیدها وفرصت ها پیش روی این رشته ورزشی در استان می باشیم تا بتوانیم به شرایط ایده آلی در این هیات دست بابیم گفت: تنیس روی میز مازندران حال و هوای المپیکی به خود گرفته است.
محمد جویباری به حضور در محل تمرین نیما و نوشاد عالمیان به همراه مدیران ورزش و جوانان مازندران در هفته گذشته اشاره کردو افزود: مازندران سهم بزرگی در موفقیت های تنیس روی میزکشور ایفا می کند که باید به آن توجه ویژه ای شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو