امروز بار سنگینی بر دوش ورزشکاران مازنی به لحاظ کسب عناوین قهرمانی و مدال آوری است

حبیب حسین زادگان در آیین بدرقه ورزشکاران مازنی به بازی های المپیک ریو افزود: ورزش مازندران امروزه در سطح کشور شاخص است و بار سنگینی بر دوش ورزشکاران استان به لحاظ کسب عناوین قهرمانی و مدال‌آوری است.

حبیب حسین زادگان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  وی از حضور ۱۵ وزشکار و مربی در ۷ رشته ورزشی از مازندران به مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ خبر داد و اظهار کرد: قهرمانان المپیکی هم‌اکنون در شرایط بسیار حساس و تعیین‌کننده‌ای به سر می‌برند

 حسین زادگان درباره برگزاری مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی افزود: باید به این ورزشکاران بیشتر از گذشته توجه شده تا انگیزه‌های لازم به این قهرمانان تزریق شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه در دولت یازدهم برای توجه به المپیکی‌ها گام‌های بزرگی برداشته شد، افزود: در استان مازندران نیز با حمایت استاندار و دستگاه‌های اجرایی هدف‌گذاری زیادی انجام شده و تلاش مسئولان بر آن است تا به وظایف ذاتی خود به خوبی عمل کنند.

این مسئول با اشاره به تشکیل ستاد کمیته المپیک در مازندران خاطرنشان کرد: این ستاد در حوزه معاونت ورزش قهرمانی فعالیت داشته تا جامعه موفق ورزشی در عرصه‌های مختلف داشته باشد.

 وی با تأکید براینکه مازندران تنها استانی بوده که در المپیک ۲۰۱۶ ریو برزیل ۱۳ ورزشکار دارد،بیان کرد: ۲ مربی سرشناس استان در کشتی آزاد و فرنگی نیز به همراه ورزشکاران عازم برزیل هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه مازندران همانند نگینی در تاریخ ورزش کشور می‌درخشد، گفت: ورزشکاران این استان در المپیک‌های گذشته نیز از لحاظ کمی و کیفی شاخص بوده‌اند.

حسین‌زادگان با اشاره به حمایت وزیر و ورزش جوانان از مدال‌آوران المپیکی خاطرنشان کرد:‌ مردم انتظار بهترین کارنامه و مدال خوش‌رنگ را از ورزشکاران دارند.

وی با اشاره به اینکه سلامت و صحت ورزشکاران برای ما بسیار مهم است، گفت: مازندران توانسته جریان متنوع و پیچیده‌ای را در کشور با کسب بالاترین سهمیه المپیک رقم بزند.

حسین زادگان افزود: با کنار رفتن بهادر مولایی وزنه‌بردار تیم ملی کشورمان که انتظار حضور او در رقابت‌های المپیک می‌رفت می‌توانستیم این سهمیه را به عدد ۱۴ برسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *