امیدوارم هستم و اگر امیدوار نبودم این همه زحمت نمی کشیدم

بهداد سلیمی دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه برداری المپیک لندن با اظهار رضایت از افزایش رکوردهایش گفت: تا دو هفته دیگر در رکوردگیری که قبل از آغاز بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو انجام خواهم داد، عملکردم به صورت شفاف مشخص خواهد شد.

بهداد سلیمی

بهداد سلیمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش بهداد سلیمی در گفت و گو یی گفت: در حال حاضر تمرینات تخصصی خودم را روی حرکت قیچی در حرکت دو ضرب انجام می دهم، تا عقب ماندگی های این بخش را جبران کنم و با وضعیت خوبی راهی مسابقات شوم.
وی در پاسخ به این سئوال که با وجود مصدومیت شدید تا چه حدی به کسب نتیجه در المپیک ریو امیدوار است، گفت: ۱۰۰ درصد امیدوارم هستم و اگر امیدوار نبودم این همه زحمت نمی کشیدم.
سلیمی بیان داشت: پروسه درمانی من حداقل به ۹ ماه زمان نیاز داشت و این در حالی است که من ۴،۵ ماه بعد از عمل جراحی که ۲۷ آبان ۹۴ انجام شد، تمریناتم را آغاز کردم و این امید را داشتم که خود را به المپیک برسانم و اکنون نیز دنبال همان هدف هستم که به آن دست یابم.
وی در خصوص توقعات مردم و مسئولان از بهداد سلیمی در المپیک، گفت: البته در حال حاضر نفراتی مانند سهراب مرادی و کیانوش رستمی که توانسته اند رکورد دنیا را جابجا کنند در تیم ملی حضور دارند که شرایط آنها خیلی ها بهتر از من است و توقع از آنها بیشتر است و من هم دعا می کنم که بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنم.

این وزنه بردار قائمشهری تیم ملی در خصوص اینکه در شبکه های اجتماعی اعلام کرده در صورت کسب مدال طلا آنرا به دختر خردسالش تقدیم می کند، تصریح کرد: در طول چند ماهی که خداوند این هدیه را به ما داده، من نتوانسته ام برایش وقت بگذارم و امیدوارم بتوانم با یک طلای خوشرنگ و مدال خوب، دوری ها و سختی هایی را که خانواده من متحمل شده اند، جبران کنم.
سلیمی دارنده دو مدال طلای پیکارهای وزنه برداری قهرمانی جهان در سال های ۲۰۱۰ ترکیه و ۲۰۱۱ فرانسه و همچنین طلای المپیک لندن، اوایل آبان ماه و درحالی که با آمادگی بالایی تمرینات خود را دنبال می کرد، در حرکت دو ضرب پشت وزنه ۲۶۲کیلوگرمی قرار گرفت، اما دچار آسیب در ناحیه زانو شد و رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۵ جهان را از دست داد.
بعد از مصدومیت ماه عمل جراحی روی زانوی بهداد سلیمی انجام شد.
همچنین به درخواست کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری، گروه بازتوانی زانوی جراحی شده بهداد سلیمی تشکیل شد و این گروه در چند ماه گذشته درمان این قهرمان کشورمان را به صورت تخصصی زیر نظر داشت.
سلیمی در دورانی که مصدوم بود، تمرینات بالاتنه را زیر نظر متخصصین انجام می داد، اما از اوایل اردیبهشت ماه امسال و به خصوص در اردوی کلاچای (۱۵ خرداد تا ۱۶تیر) به صورت جدی و سنگین تمرینات خود را انجام داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *