۲۴ شهریور پایان بلاتکلیفی هندبال مازندران !!!/ سرنوشت هندبال مازندران در مسیر انتخابات…

اختصاصی تیرنگ/ سید مجید محمدیان: رشته ورزشی هندبال با سابقه دیرین خود در استان مازندران همچنان بدون متولی پایدار می باشد برنامه های که کوتاه مدت می باشد و عدم ثبات مدیریتی در این هیات برای جامعه فهیم هندبال غیر قابل تحمل و آزار دهنده شده است.

سید مجید محمدیان

سید مجید محمدیان

جامعه هندبال مازندران به یاد دارند که در روزهای نه چندان دور ورزش هندبال در مازندران پویایی دلچسبی داشت و می توانستیم به این رشته ورزشی در استان مازندران ببالیم. حضور در مسابقات کشوری و کسب عناوین برتر و هیاهو و نشاط فراوان در این ورزش اتفاقات خوبی بود که از آن چند سالی می گذرد.

هندبال مازندران در این روزها از عدم مدیریت پایدار رنج می برد و تلاش متولی دستگاه ورزش در جهت برگزاری مجمع انتخابات هیات هندبال مازندران و اجرای برنامه های بلند مدت در این رشته ورزشی به دلایل مختلف بی نتیجه مانده است.

مهدوی رئیس فدراسیون هندبال به دلایل کسالت و درمان بیماری استعفا داد و این خبر شوک بزرگی در جهت برگزاری مجمع تلقی می شد که با ورود مدیرکل ورزش و جوانان مازندران قرار بر برگزاری این مجمع در ۲۴ شهریور شد.

سکاندار هندبال مازندران ۲۴ شهریور انتخاب خواهد شد و فارغ از نام آن باید گفت کارهای سختی در پیش رویش خواهد بود زیرا چند سالی است هندبال مازندران کار نکرده زیاد دارد باید این رشته ورزشی  از خواب بیدار شود هیاهو و نشاط گذشته را به خود بگیرد.

نباید زحمات حسن صفری سرپرست هیات هندبال استان را نادیده گرفت در حالی که این رشته ورزشی به یار و یاور بود به کمک هندبال آمد و فعالیتهای خوبی در مدت سرپرستی خود صورت داد البته مدیریت ورزشی باید پایدار باشد تا فعالیتها چشمگیر شود.

جامعه هندبال مازندران در مجمع انتخابات هیات هندبال حاضر خواهند شد تا سرنوشت هندبال مازندران را به دست فردی کار بلد بسپارند.

و اما سخنی با رئیس جدید هیات هندبال مازندران که باید کارهای بزرگی صورت دهد راهی سخت و دشوار در پیش روی مدیریت هندبال استان وجود دارد و کارهای نشده و انجام نگرفته گذشته بر دوش مدیر جدید می باشد. هندبال مازندران را به جایگاه واقعی خود برساند.

ورزش مازندران باید در تمامی رشته های ورزشی توسعه یابد و این استعداد را دارا می باشد در برخی از رشته ها ورزشی کوتاهی های صورت گرفته است که با یک بازنگری در جهت پویایی این رشته های ورزشی کوشا باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو