۲ مربی و یک والیبالیست مازنی در ترکیب تیم ملی(ب) ایران حضور دارند

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی (ب) والیبال کشورمان گفت: علی عباسی و حسین کاظمی به عنوان مربیان و علی شفیعی به عنوان بازیکن مازندرانی در ترکیب تیم ملی (ب) ایران به نام مازندران در رقابت‌های والیبال آسیای میانه ـ ساریحضور دارند.14

دراگان اسوتیوزارویچ با اشاره به میزبانی مازندران از مسابقات والیبال آسیای میانه در ساری که با حضور تیم‌های ملی رده‌های مختلف برگزار می‌شود، اظهار کرد: تیم هندوستان از این مسابقات انصراف داد که با این انصراف، تیم ملی جوانان ایران جایگزین هندوستان در این مسابقات شد.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال (ب) ایران در این مسابقات با نام مازندران شرکت می‌کند، گفت: بازیکنان این تیم روز گذشته وارد شهر ساری شدند و در سالن مسابقه نیز یک جلسه تمرین کردند.

اسوتیوزارویچ در ادامه با اشاره به حضور بازیکن و کادر فنی از مازندران در ترکیب تیم ملی گفت: علی عباسی و حسین کاظمی به عنوان مربیان مازندرانی و علی شفیعی نیز به عنوان یکی از بازیکنان در ترکیب تیم ملی هستند.

وی با بیان اینکه با موافقت فدراسیون والیبال تیم ملی (ب) با نام مازندران در این مسابقات حضور می‌یابد، افزود: تیم ملی قزاقستان و تیم‌های ملی جوانان و زیر ۲۳ سال از تیم‌های خوب کشورمان در این مسابقات هستند.

اسوتیوزارویچ با اشاره به انگیزه و آمادگی خوب بازیکنان خاطرنشان کرد: تیم ملی (ب) می‌تواند بهترین گزینه برای تیم‌های بزرگ‌سال در انتخاب بازیکنان در مسابقات لیگ جهانی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *