معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد: اجرای طرح پیوند آسمانی با حضور ۱۱۰ زوج از سراسر مازندران در بابل

نسیم ورزش: معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم گفت: به مناسبت سالروز ازدواج امام شیعیان علی (ع) و حضرت زهرا (س)، طرح پیوند آسمانی با حضور ۱۱۰ زوج از سراسر استان مازندران در روز شنبه ۲۸ شهریور ماه در  امام زاده قاسم بابل برگزار می شود.

حجت الاسلام مسعود قربانی ضمن اعلام خبر بالا، افزود: در این برنامه حضرت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه  شهرستان قائم شهر سخنرانی خواهند داشت.

وی، یکی از سیاست های سازمان اوقاف و امور خیریه استان مازندران در راستای برنامه های ابلاغی را  اجرای طرح پیوند آسمانی با هدف کمک به نوعروسان و دامادهای بی وضاعت و مستحق و حمایت در پرداخت هزینه ازدواج آنان دانست و تصریح کرد: امسال نیز این طرح متقارن با سالروز ازدواج امام شیعیان علی (ع) و حضرت زهرا (س) اجرایی می شود.

این مسئول، با اشاره به اینکه در این برنامه حدود ۱۱۰ زوج از سراسر  استان حضور دارند، اظهار داشت: اهدای  ۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال وجه نقد به زوج های جوان یکی از برنامه های طرح پیوند آسمانی است که هزینه های آن توسط تمامی ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان از محل اجرای امینانه موقوفات تامین می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران

*در آستانه بازگشایی مدارس طرح استانی مهر تحصیلی برگزار می شود

 اجرای طرح مهر تحصیلی با هدف اجرای نیات موقوفات منطبق با کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان را از دیگر برنامه های ابلاغی این سازمان دانست و افزود: این طرح نیز در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور کمک هزینه تحصیلی  به دانش آموزان  استان اجرا می شود.

حجت الاسلام قربانی بیان داشت: در این برنامه کمک هزینه به ۵۵۰ دانش آموز بی بضاعت شامل بسته های لوازم التحریر به ارزش ۰۰۰/۵۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه استانی با حضور مدیران کل کمیته امداد و بهزیستی مازندران در سالن آمفی تئاطر اداره ارشاد شهرستان بهشهر روز یکشنبه ۲۹ شهریورماه برگزار می شود.

حجت الاسلام قربانی ادامه داد: در این برنامه افراد نیازمند از طریق اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام (ره)  به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران معرفی می شوند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *