۱۵ میلیاردریال برای تکمیل شش طرح ورزشی دربابل مورد نیاز است

نسیم ورزش: رییس اداره ورزش و جوانان بابل گفت : تکمیل شش طرح ورزشی چند منظوره دربخش های مختلف بابل نیازمند ۱۵ میلیارد ریال اعتبار می باشد.

 

انصار آری  در جمع خبرنگاران بیان کرد: این طرح ها شامل سالن های ورزشی چند منظوره می باشد که در بخش های بندپی شرقی، لاله آباد و بندپی غربی واقع است.
وی پیشرفت فیزیکی این طرح ها را از ۳۰ الی ۹۵ درصد خواند و گفت: امیدواریم در سال ۹۵ باجذب اعتبارات این طرح ها تکمیل و برسرانه ورزشی شهرستان افزوده شود.
وی اظهارداشت : سرانه ورزشی اکنون در شهرستان بابل حدود یک متر مربع می باشد که با افتتاح این طرح ها، افزایش سرانه را شاهد خواهیم بود.
وی ادامه داد : در سال گذشته ورزشکاران شهرستان بابل توانستند ۶۳ مدال جهانی، آسیاسی و بین المللی را کسب کنند و رتبه نخست را در سطح استان مازندران بدست آوردند.
وی گفت : شهرستان ساری با ۵۱ و قائمشهر با ۳۳ مدال در رتبه های بعدی قرار دارند.
وی اظهارداشت : آنچیزی که در اولویت برنامه های اداره ورزش و جوانان بابل قرار دارد، علاوه بر تکرار کسب مدال ها در سالجاری ، توجه به زیرساختار ورزشی شهرستان در اولویت برنامه ها قرار دارد.
آری در ادامه گفت: با توجه به احتمال صعود تیم خونه به خونه بابل به لیگ برتر، افزایش ظرفیت تماشاگران ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: شهرستان بابل دو کرسی هیات های ورزشی در استان را دارا می باشد که رییس هیات اسکیت و رییس هیات رزمی از ورزشکاران بابلی هستند.
رییس اداره ورزش و جوانان بابل گفت: زمین ۱۰ هکتاری در منطقه حیدرکلای بابل مکان بسیار مناسبی برای احداث کمپ چند منظوره ورزشی می باشد که خوشبختانه با مشارکت بخش خصوصی می توانیم عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم. وی اظهارداشت: مقدمات ابتدایی این کار انجام شد و ظرف چند ماه آینده به نتایج مطلوبی دست خواهیم یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *