۱۵ درصد مدال و افتخارات ورزش کشور توسط ورزشکاران معلول مازندرانی کسب می شود

 
نسیم ورزش: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در همایش روز ملی پاراالمپیک با اشاره به اینکه ۱۵ درصد مدال و افتخارات ورزش کشور توسط ورزشکاران معلول مازندرانی کسب می شود، بیان داشت: در حال حاضر ورزشکاران جانباز و معلول مازندرانی در ۱۶ رشته ورزشی نقش به سزایی در کسب مدال ها و تخصیص عناوین قهرمانی خود بر عهده دارند.


علیرضا یونسی با بیان اینکه استان مازندران در چند روز گذشته میزبان دو شخصیت والامقام و بزرگوار کشور بود، اظهار داشت: مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب در استان حضور یافتند که این حضور ضمن استقبال گرم مردم مازندران، در حوزه های مختلف برای استان خیر و برکت بسیار داشت و بی شک تشریف فرمایی مقام معظم رهبری و دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب در استان منشا خیر و برکت برای مازندران بوده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از جذب اعتبار ۹۹۱ میلیارد تومان از سوی نهاد ریاست جمهوری و هیات دولت برای شکوفایی و توسعه به استان مازندران خبر داد و افزود: با بودجه تخصیص شده ۴۵ پروژه در سطح استان به بهره بردای خواهد رسید.

یونسی با اشاره به افتتاح استادیوم ۵۰۰۰ نفری شهدای سیمرغ در سفر رئیس جمهور در استان گفت: این استادیوم یکی از پروژه های ملی و بسیار خوب استان است که نزدیک به ۱۱ میلیارد تومان هزینه در برداشت.

وی با بیان اینکه بیشترین اعتبار و بودجه در سفر ریاست جمهوری برای مازندران اختصاص یافت، افزود: با توافق و تصویب (برجام) فضای اقتصادی برای دولت و مردم باز خواهد شد و با حمایت دولت و ملت بسیاری از مشکلات از جمله حضور سرمایه گذاران و پول های توقیف شده به کشور باز خواهد گشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *