۱۳ پروژه ملی در مازندران وجود دارد

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در هفتمین جلسه شورای اداری استان مازندران با حضور دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و مناف هاشمی معاون وزیر در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه حدود ۸۰ پروژه نیمه‌کاره استانی داریم که نیازمند ۳۷۵ میلیارد ریال است، افزود: ۱۳ پروژه ملی داریم که نیازمند بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.


حبیب حسین‌زادگان با اشاره به اینکه براساس برنامه پنجم براساس هدف‌گذاری دولت، مقرر شد سرانه ورزشی ما ۱٫۲ باشد که در حال حاضر این آمار ۱٫۱ است، افزود: مازندران نسبت به میانگین کشوری در این زمینه از سرانه خوبی برخوردار است و امیدواریم تا پایان برنامه پنجم به سرانه ۱٫۲ برسیم.
وی با بیان اینکه شاخص رتبه کشوری مازندران در زیرساخت ورزشی، رتبه چهار است، ادامه داد: اماکن روباز و سرپوشیده تفاوت معنادار دارد و سرانه اماکن روباز در استان بیشتر از اماکن سرپوشیده است و توانسته تا حدودی سرانه ورزشی مازندران را پوشش دهد.

 

حسین‌زادگان با تاکید بر نهادینه شدن ورزش در مازندران، گفت: ورزشکاران سازمان‌یافته به تعداد بیش از ۱۵۶ هزار نفر از ویژگی‌های ورزش مازندران است و در این زمینه رتبه دوم کشوری را در سال گذشته کسب کردیم.

 

وی با بیان اینکه آرزوی ورزشکاران مازندرانی ، قهرمانی در المپیک است ، گفت : ورزش قهرمانی مازندران در کشور نهادینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ، المپیک ریو را هدف ورزش مازندران عنوان کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *