۱۱۰ طرح ورزشی در مازندران نیمه کاره است

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ۱۱۰ طرح ورزشی در سطح استان نیمه تمام است که باید تکمیل شود.

حبیب حسین زادگان  درحاشیه بازدید از مجموعه ورزشی المپیک بابل میزان اعتبار برای تکمیل این تعداد از طرح ها را در استان، یک هزار و ۷۰۰ میلیارد رسال برشمرد.

حسین زادگان
وی افزود: علاوه برآن نیز ۱۷ طرح ملی ورزشی نیز برای استان مازندران تعریف شده است.
وی بیان داشت: طرح های در دست احداث شهرستان بابل بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تخصیص اعتبارات تا پایان سال ۹۵ تمامی طرح ها در بابل به مرحله بهره برداری می رسید.
وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان بابل از لحاظ توسعه زیرساخت ها آمار مطلوبی نداشت ، طرح های عمرانی در این شهرستان با سرعت بیشتری به بهره برداری خواهد رسید.
حسین زادگان اظهارداشت: توجه به احداث و تکمیل زیرساخت های ورزشی در دولت تدبیر و امید شتاب بسیار مطلوبی یافته است و تا پایان سال ۹۵ طرح های خوبی در استان افتتاح خواهد شد.
وی افزود: نگاه دولت در استان این است که کار را به دست مردم بسپاریم و در همین راستا نه تنها عقب ماندگی در حوزه تفریحی ورزشی برطرف می شود بلکه با توسعه متوازن سالن های ورزشی در حوزه شهری و روستائی شاهد اتفاقات بسیار مطلوبی خواهیم بود.
وی گفت: شهرستان بابل از جمله شهرهای مهم مازندران است که در عرصه های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، تنیس، بسکتبال و ورزش های رزمی افتخارات زیادی در کشور کسب کرده است و همین امر ما را مکلف کرده است که برای توسعه ورزش قهرمانی و زیرساخت های ورزشی در بابل اهتمام جدی تری داشته باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن قدردانی از سرمایه گذاران جوان بابلی سید عباس و سید حسین آقاپور بیان کرد: برای تکمیل مجموعه ورزشی المپیک از محل آورده وزارت ورزش توسط بانک توسعه تعاون تسهیلات خوبی براساس نیاز این مجموعه با بهره ۱۳ درصد اختصاص می یابد.
وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبار مورد نظر این طرح ظرف مدت یکسال گذشته به بهره برداری برسد.
مجموعه ورزشی المپیک درمسیر بابل به آمل در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ متر مربع و شامل چهار بخش مجموعه آبی، تناسب اندام، اسپا و زیبایی و نیز تنیس در حال احداث می باشد.
این مجموعه ورزشی که از سال ۱۳۹۳ آغاز شده است که تاکنون با صرف اعتبار ۲۰ میلیارد ریال ، ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که برای تکمیل آن ۴۰ میلیارد ریال نیاز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *