به ‌مناسبت فجر چهلم/ جشنواره ورزشی بانوان در محمودآباد برگزار شد/ خبرنگار: مازیار ناساری

رییس اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: جشنواره ورزشی بانوان در رشته های طناب زنی،دارت،فوتبال دستی،دو ومیدانی،کاراته،رزمی و هنرهای نمایشی و فردی با حضور بیش از ۱۰۰  نفراز ورزشکاران بانو در رده های نو نهالان ،نوجوانان و جوانان در سالن امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.
 
مسعود یوسفی در مراسم افتتاحیه این جشنواره بیان کرد: امروزه ورزش و تحرک برای بانوان به یک اولویت تبدیل شده‌ است.

وی هدف از برگزاری این مسابقات و جشنواره‌ها را ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و به ‌خصوص بانوان عنوان کرد و افزود: وظیفه اداره ورزش و امور جوانان شهرستان  نیز تامین این نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد اضافه کرد: برگزاری جشنواره بانوان با هدف توسعه و تعمیم ورزش همگانی، فراگیری ورزش، حضور حداکثری افراد جامعه در فعالیت‌های ورزشی و همچنین ارتقای سطح سلامت و نشاط و شادابی آحاد جامعه برگزار شد.
وی به استقبال خوب قشر بانوان شهرستان از این جشنواره‌ اشاره کرد و گفت:  مسابقات در رشته های رزمی نینجا رنجر،هنرهای نمایشی و فردی ،کاراته،دو ومیدانی،دارت،طناب زنی و فوتبال دستی برگزار شد و به نفرات برتر لوح و جایزه اهداء شد.

در بخشی از این جشنواره طی مراسمی از  ۴۰بانوی فعال که  در گذشته  در هیأتهای ورزشی  مسئولیتی بر عهده داشتند  نیز تجلیل بعمل آمد

شایان ذکر است جشنواره ورزشی بانوان به همت اداره ورزش و جوانان ،شهرداری و شورای اسلامی شهر، دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری در دومین  روز از فجر چهلم برگزار شد.

خبرنگار: مازیار ناساری

عکاس:مسعود عینعلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو