‌مازندران گل سرسبد ورزش ایران است

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه این استان گل سرسبد ورزش ایران است، گفت: ‌برای افتخارآفرینی و موفقیت بیشتر ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ از همین الان برنامه‌ریزی شده است.

خبرگزاری فارس: ‌مازندران گل سرسبد ورزش ایران است
 حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران  در جلسه شورای اداری و نشست صمیمی با همکاران دستگاه ورزش و جوانان در ساری تصریح کرد: ورزش یکی از دستگاه‌های تاثیرگذار و ویژه سازمانی در کشور محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ورزش نقش به‌سزایی در توسعه کشور و افتخارآفرینی در سطح بین‌الملل دارد، ابراز داشت: در سال گذشته ورزشکاران مازندرانی در ۲۴ رشته ورزشی در معیت تیم‌های ملی موفق به کسب ۳۳۴ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اهمیت و توجه ویژه به قهرمانان و مدال‌آوران افزود: امروز اهمیت به ورزش بین‌المللی شده و ورزشکاران و قهرمانان به جایگاه بسیار خوبی دست یافته‌اند.

حسین‌زادگان با بیان اینکه توجه خاصی به حوزه امور جوانان نشده است، اذعان داشت: همه نگاه‌های مسئولان به امور و ورزش قهرمانی است و از سوی مسئولان توجه ویژه‌ای به بحث جوانان نشده است.

وی با بیان اینکه برای توسعه و گسترش جوانان ۲۱ دستگاه باید به حوزه فرهنگی کمک کنند، اظهار داشت: با توجه به افتخارآفرینی و موفقیت و فعالیت گسترده دستگاه ورزش از نظر اعتبار و بودجه مظلوم‌ترین سازمان در کشور است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از برنامه‌ریزی گسترده برای موفقیت ورزشکاران مازندرانی در المپیک ۲۰۱۶ خبر داد و افزود: مازندران گل سرسبد ورزش کشور است و برای افتخارآفرینی و موفقیت بیشتر ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ از همین الان برنامه‌ریزی شده است.

وی ضمن تبریک سال نو به جامعه ورزش استان خاطرنشان کرد: همه آرامش و راحتی زندگی‌مان را مدیون خون شهدا هستیم که برای جان‌فشانی این شهدا هر کاری انجام دهیم، کم است.

حسین‌زادگان در پایان با اشاره به حضور جامعه ورزش استان در یادمان شهدای گمنام افزود: شهدا بر گردن ما حق دارند و به همین منظور با حضور در یادمان شهدای گمنام تصمیم گرفتیم برای افتخارآفرینی و موفقیت ورزش مازندران فعالیت رسمی کار ورزشی را از گلزار شهدا آغاز کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *