۷۰ مصوبه و پروژه ستاد اقتصاد مقاومتی مازندران پایان یافت

نسیم ورزش :۷۰ مصوبه و پروژه ستاد اقتصاد مقاومتی مازندران پایان یافت /سومین جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد.

۷۰ مصوبه و پروژه ستاد اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش ، در راستای اجرای ماده ۳۱ قانون احکام دائمی برنامه­ های توسعه کشور و سیاست­ های کلی اقتصاد مقاومتی جلسه ای صبح امروز ۴ خرداد ۹۸ در استانداری مازندران برگذار شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به برگزاری ۱۱ جلسه اقتصاد مقاومتی در سال گذشته بیان کرد: این جلسات ۷۳ مصوبه داشت که ۷۲ مصوبه اجرایی شد و شش بار این مصوبات نیز نظارت شده است.

مفید غلامی راد خاطر نشان کرد: ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی مازندران در مسیر مناسبی قرار گرفته است و تجمیع شرکت‌های حمل و نقلی نیز از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در استان به شمار می‌رود.

در این جلسه دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان  افزود: طبق نظارت صورت گرفته ۳۴ درصد ،۷۰ مصوبه و پروژه ستاد اقتصاد مقاومتی استان پایان یافتند، ۲۴ درصد متوقف و ۱.۴ درصد مصوبات نیز تاکنون شروع نشده است.

وی افزود: جهاد کشاورزی ۱۶ پروژه شیلات، یک پروژه صمت، سه پروژه میراث و منابع طبیعی و ارتباطات یک پروژه را تاکنون به پایان رسانده اند. وابستگی به منابع دولتی و منابع ارز از جمله نقدهایی است که به پروژه‌ها وارد میشود.

همچنین مفید غلامی راد دبیر شورای برنامه ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: ۱۲ محور ستاد اقتصاد مقاومتی و احداث کارخانه آرد و ذرت، اجرای عملیات آبخیزداری و پرورش ماهیان خاویاری در مناطق ساحلی، تکمیل و تجهیز میشود و پایانه صادراتی محصولات شیلاتی از جمله پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است.

گلناز قدمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو