۲۸ فروردین؛ برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در تنکابن

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن گفت: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه بانوان تنکابنی، روز جمعه ۲۸ فروردین در این شهرستان برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: ۲۸ فروردین؛ برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در تنکابن
 

روح‌الله امین‌شکوهی  اظهار کرد: به‌مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامی‌داشت زن، همچنین در راستای نهادینه کردن ورزش و ایجاد روحیه نشاط و شادابی عموم شهروندان به‌ویژه بانوان، جشنواره فرهنگی ورزشی به مدت یک روز در این شهرستان با حضور بانوان برگزار می‌شود.

وی افزود: برای حضور در این دوره از جشنواره، ۱۵ باشگاه ورزشی در رشته‌های مختلف از جمله ووشو، ژیمناستیک، تکواندو، کاراته، سنگ‌نوردی، آمادگی جسمانی و ایروبیک و هنرهای مهارتی نمایشی ـ ورزشی اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن با اشاره به نزدیک شدن فصل گرما، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استان‌های شمالی را ساماندهی دریا عنوان کرد و افزود: اداره ورزش و جوانان تنکابن نیز برای این منظور و آمادگی بیشتر ناجیان غریق، برگزاری دوره بازآموزی ناجیان غریق سال‌های گذشته همچنین برای آموزش ناجیان غریق جدید نیز دوره آموزش درجه ۲ را برگزار می‌کند که زمان اجرای دوره‌ها از ۲۰ اردیبهشت است.

این مسئول ادامه داد: علاقه‌مندان به حضور در این رشته برای اطلاع بیشتر می‌توانند به هیئت نجات غریق شهرستان و یا اداره ورزش و جوانان تنکابن مراجعه کنند.

امین‌شکوهی در پایان ضمن اعلام آمادگی پذیرش ناجیان غریق از سایر شهرها، گفت: هیئت‌ ناجیان غریق شهرهای همجوار نیز در صورت تمایل می‌توانند در این دوره با تجمیع ناجیان خود شرکت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو