یک هزار مدرسه مازندران زیرپوشش المپیاد ورزشی درون مدرسه ای قرار گرفتند

نسیم ورزش: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: بیش از یک هزار مدرسه مازندران زیرپوشش المپیاد ورزشی درون مدرسه ای قرار گرفتند.

ساداتی معاون آ.پ
سید علی ساداتی برگزاری المپیاد ورزشی در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در مدارس مازندران را اقدامی شایسته در جهت سلامتی دانش آموزان دانست و تصریح کرد: کسب ۱۰۰ عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی و مقام سومی ره آورد فعالیت های آموزش و پرورش مازندران است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش مازندران در حوزه تربیت بدنی و سلامت در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ عناوین زیادی را کسب کرد،

ساداتی اضافه کرد: دو دانش آموز مازندرانی در مسابقه نقاشی با شعار بهداشت جهانی مقام برتر جهانی را از آن خود کردند.

وی همچنین از کسب چهار عنوان برتر در جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم، برگزای جشنواره دانش آموز نوجوان سالم، برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه سلامت و ۳۲ همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی به عنوان فعالیت های آموزش و پرورش در مازندران در سال جاری یاد کرد.

معاون آموزش و پرورش مازندران تهیه و توزیع وسایل ورزشی در مدارس را بخشی از فعالیت در حوزه تربیت بدنی و سلامت دانست و ادامه داد: راه اندازی کانون های ورزشی و درون مدرسه ای از اقدامات شایسته حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش محسوب می شود.

وی گفت: در نظر داریم با حمایت معاونت حوزه تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش فعالیت های درون مدرسه ای حوزه ورزش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس شهرستان و مناطق را مورد توجه قرار دهیم.

 1. شعبان وفایی نژاد

  چرا شورای فنی با درخواست کشتی گیر مازندرانی مخالفت کرد؟
  ***********************************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  حسن یزدانی کشتی گیر جوان و شایسته کشتی جویبار ، مازندران و تیم ملی که از پدیده های نوظهور در کشتی جهان محسوب می شود از شورای فنی تیم ملی مجوز خواست تا از وزن ۷۰ به ۷۴ کیلوگرم تغییر وزن دهد تا بتواند بدون وزن کم کردن و با سلامتی کامل در وزن جدید مسیر رشد و تعالی خویش را ادامه دهد اما معلوم نیست به چه دلیلی شورای فنی با درخواست معقول و منطقی وی مخالفت کرد و اینک یزدانی باید با کاهش وزن در مسابقات شرکت کند؟!
  قابل توجه است هم رسول و هم امیر خادم همواره در کلیه مسابقات به هیچ عنوان به دنبال کاهش وزن نبودند و بسیاری از بزرگان کشتی هم از نظر علمی کاهش بیش از حد وزن را برای هر قهرمانی خطرناک و حتی این اقدام سوء را با صدمات جبران ناپذیر همراه می دانند اما اینک چرا کادر فنی و شورای فنی و شاید هم رسول خادم برای ادامه رشد وزنی این قهرمان ارزنده مازندرانی مخالفت می کنند خود جای بسی سوأل دارد ؟!
  البته همین شورای فنی در روزگاری محمد حسین محمدیان را وادار می کند که به یک وزن بالاتر زیروزن قانونی خویش کشتی بگیرد ؛ این یک بام و دو هوا خود جای بحث فنی و نقد دارد ؛ به هر حال حسن یزدانی و هم محمد حسین محمدیان می توانند سالیان سال برای کشتی ایران و مازندران افتخار آفرین باشند .
  زمان مخابره:۲۸/۸-۸ خرداد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو