یک هدف داریم و آن صعود به لیگ برتر است

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه هدف اول و آخر تیم و بازیکنانش را در نیم فصل دوم این رقابت ها صعود به لیگ برتر فوتبال اعلان کرد.

اکبر میثاقیاناکبرمیثاقیان  در آستانه نخستین دیدار تیمش بعد از تعطیلی نیم فصل اول  گفت : ما برای رسیدن به لیگ برتر بازیکنان خوبی را از به خدمت گرفتیم، و باشگاه نیز تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی به کار بست.
وی اظهارکرد : ما در اردوی یک هفته ای کیش که برای هماهنگی بیشتر بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید برگزار شده بود، توانستیم به اهداف خودمان برسیم و همه ما آماده دیدار با ایران جوان بوشهر در اواخر هفته جاری در بابل هستیم.
اکیر میثاقیان افزود : ایران جوان تیم خوبی است که باید بازیکنان ما خود را برای رویارویی این تیم جوان آماده کنند و با هوشیاری بتوانند بازی های خانگی را با برد به اتمام برسانند.
وی اضافه کرد :اگر بخواهیم به لیگ برتر صعود کنیم؛ باید حواسمان باشد که تمام بازی های خانگی را با برد خاتمه دهیم و در بازی خارج از خانه نیز طوری بازی کنیم که نبازیم.
وی از هواداران همیشگی تیم خونه به خونه هم خواست تا همانند نیم فصل اول با صبر و حوصله تیمشان را حمایت کنند و با حمایت آنها بازیکنان ما با روحیه و انگیزه خوبی بازی می کنند.
سرمربی خونه به خونه بابل افزود : بازیکنان ما انگیزه خوبی برای صعود به لیگ برتر دارند و همراهی هواداران نیز می تواند این انگیزه ها را دو برابر کند. تیم خونه به خونه با ۳۳ امتیاز در رده چهارم رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *