علیرضا یونسی آیت الله هاشمی رفسنجانی را مصداق بارز اعتدال و وحدت دانست

نسیم ورزش : معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، آیت الله هاشمی رفسنجانی را مصداق بارز اعتدال و وحدت دانست.

مصداق بارز اعتدال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  علیرضا یونسی در هفتمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده مازندران، که در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران برگزار شد،  ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام وفات حضرت فاطمه معصومه(ص) و نیز رحلت  آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس تشخیص مصلحت نظام و گرامیداشت و یاد و خاطره این فقید  برجسته و ارزشمند، آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام را مصداق بارز اعتدال و وحدت دانست و گفت: آن فقید برجسته و ارزشمند، علی رغم همه تهمت هایی که شنید همچنان از اقبال مردمی برخوردار بود.

یونسی افزود: آن عالم فقید برجسته و ارزشمند  در پنجمین دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری به عنوان نخستین منتخب مردم تهران برای حضور در مجلس خبرگان رهبر (در سال ۹۴) انتخاب شده بود و اینها همه نشان از  جایگاهی است که ایشان در میان مردم دارد و مردم همه نشان دادند که قدر خادمان خود را می دانند.

وی در ادامه متذکر شد: آیت الله هاشمی و همه کسانی که برای پیروزی انقلاب اسلامی در دوران ستم شاهی  جز رنج دیدگان و محنت کشیدگان انقلاب بودند از سرمایه های این کشور و نظام اسلامی هستند که باید قدردان آنها  هم در زمان حیات و هم پس از آن باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران که در  هفتمین جلسه  کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استانداری سخن می گفت: رویکرد  دولت و نظام را در همه حوزه ها تامین  رفاه برای مردم و رشد اقتصادی عنوان کرد و گفت:  در همه اقدامات و برنامه ها توجه به توسعه و ارتقاء اقتصاد حوزه بانوان مدنظر دستگاه های حاکمیتی استان است.

یونسی، افزود: امروز  کانون زنان بازرگان استان مازندران فارغ از نگاه جنسیتی برای  کسب و کار  این قشر زحمتکش جامعه برنامه های حمایتی مختلفی در دستور کار خود دارد.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت های زنان بازرگان در بخش های مختلف کسب و کار اعم از کشاورزی، صنایع دستی ، صنایع غذایی ، فلزات و .. بایستی شناسایی و بر حمایت از آن اهتمام شود، تصریح کرد: مشکلات مطرح شده در این کارگروه که با دستور کار ساماندهی بیمه قالیبافان  و اعطای تسهیلات  به زنان کار آفرین و بازرگان استان ، برگزار شد، احصاء و بر رفع آن اقدام عاجل صورت گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر وامید بر حمایت از کارآفرینان و توجه به کارآفرینی است، گفت:  مجموعه استانداری نیز در راستای اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید آمادگی دارد این بخش را تقویت و برای رفع مشکلات این حوزه اقدام کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو