یک مازنی قصد دارد پرچم ایران را به نشانه صلح طلبی ایرانیان در سه قله بلند به اهتزاز در آورد

یک ایرانی در اقدامی نادر قصد دارد پرچمی را به نشانه یکپارچگی، اصالت و صلح طلبی ایرانیان در سه قله بلند خاورمیانه ، اروپا و آفریقا به اهتزاز درآورد.

 

سید رضا سبزپوش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، یک مازندرانی در اقدامی جالب قصد دارد به همراه چند ایرانی دیگر پیامی را از طرف مردم ایران به مردم دنیا در سه قاره آن برساند.
سید رضا سبزپوش اهل شهرستان ساری استان مازندران قصد دارد با به اهتزاز درآوردن پرچمی که روی آن جملاتی که معرف تاریخ و فرهنگ اصیل ایرانی است در بلند ترین قلل خاور میانه و قاره های اروپا و آفریقا، این شاخصه های مهم ایرانیان را به گوش جهانیان برساند.
در بنری که قرار است در قلل دماوند (خاور میانه)، البروس (کشور روسیه در قاره اروپا) و کلیمانجارو (کشور تانزانیا در قاره آفریقا)  به اهتزار در آید، متنی به زبان لاتین درج شده که معادل فارسی آن در صفحه اینستاگرام این ورزشکار بلند همت دیده می شود.
معادل فارسی متن این بنر به شرح زیر است:
“هر ایرانی، از هر قومیتی، در هر کجای دنیا که زندگی کند، اصیل زاده ایست با پرچم صلح در دست، افراشته از قلب دریای مازندران تا خلیج جاودانه پارس.

شکوه تاریخ ایران و مفاخر فرهنگ ایرانی را به نام دیگران ثبت نکنید.”
این ورزشکار ساروی در تاریخ ۲۲ مردادماه جاری قله دماوند و در روز ۲۹ مرداد نیز قله آلبروس در روسیه را فتح نمود.
وی پس از فتح قلل دماوند در کشورمان و البروس در روسیه ، هم اکنون و در لحظه مخابره این خبر در حال فتح قله کلیمانجارو در قاره آفریقا می باشد که بر برابر پیش بینی ها فتح این قله نیز تا روز ۱۰ شهریورماه ۹۵ صورت خواهد گرفت.

سید رضا سبزپوش

سید رضا سبزپوش

سید رضا سبزپوش

سید رضا سبزپوش

سید رضا سبزپوش

سید رضا سبزپوش

 

سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش سید رضا سبزپوش 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو