یزدانی و اسماعیل پور با غلبه بر حریفان خود مسافر آمریکا شدند/شکست محمدی مقابل نصیری

 

نسیم ورزش: میثم نصیری در دومین فینال وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی مقابل محمدی قهرمان این وزن شد.

در ادامه مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل یادواره سیدشمس الدین سیدعباسی و محمد فرهنگ دوست، در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است، در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد میثم نصیری در دومین فینال مقابل سیداحمد محمدی به پیروزی دست یافت.

نصیری که در اولین فینال این وزن در حالی که با نتیجه ۴ بر ۳ از محمدی پیش بود در نهایت با ضربه فنی به پیروزی رسیده بود در فینال دوم هم با نتیجه ۵ بر ۳ از سد حریفش گذشت تا عنوان قهرمانی این وزن را از آن خود کند. باید دید با کسب این نتیجه آیا کادر فنی فرصت حضور در بازی های المپیک را به نصیری می دهد یا نه؟

خبرگزاری فارس: اسماعیل پور با غلبه بر شیخی مسافر آمریکا شد

مسعود اسماعیل پور با پیروزی مقابل مهران شیخی در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی، ملی پوش ایران در وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد در جام جهانی شد.

در ادامه مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل یادواره سیدشمس الدین سیدعباسی و محمد فرهنگ دوست،  در وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد مسعود اسماعیل پور بر برتری مقابل مهران شیخی ملی پوش ایران در جام جهانی شد.

مسابقات انتخابی در وزن ۶۱ کیلوگرم که به منظور انتخاب دومین ملی پوش ایران در جام جهانی آمریکا برگزار شد اسماعلیل پور که در دور اول از سد مهران نصیری گذشته بود در دور دوم هم مهران شیخی را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد تا در کنار بهنام احسان پور مسافر جام جهانی آمریکا شود.

خبرگزاری فارس: یزدانی با غلبه بر حسین خانی المپیکی شد

حسن یزدانی با پیروزی مقابل مصطفی حسین خانی در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی صاحب دوبنده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک ریو شد.

 در ادامه مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل یادواره سیدشمس الدین سیدعباسی و محمد فرهنگ دوست، در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد حسن یزدانی با کسب دومین پیروزی مقابل مصطفی حسین خانی صاحب دوبنده این وزن در المپیک ریو شد.

حسن یزدانی که در دیدار اول فینال با نتیجه ۵ بر یک حسین خانی را شکست داده بود در دیدار دوم نیز با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریفش گذشت تا با کسب دومین پیروزی صاحب دوبنده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک ریو شود.

دیدارهای انتخابی به صورت دوره ای و ۲ حذفی برگزار می شود و نفرات برتر از ۲ پیروزی در ۳ مسابقه مشخص خواهند شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو