یزدانی: نه قرمز هستم ، نه آبی ؛ نساجی را دوست دارم

نسیم ورزش : یزدانی: نه قرمز هستم ، نه آبی ؛ نساجی را دوست دارم/ قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک گفت: امیدوارم فوتبالیست ها نتایج خوبی در جام ملت های آسیا بگیرند و دل مردم را شاد کنند.

 نساجی را دوست دارم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسن یزدانی، قهرمان کشتی آزاد ایران که خودش را برای حضور در رقابت های بین المللی سال ۲۰۱۹ آماده می کند، با اعلام حمایت از تیم ملی فوتبال قبل از شروع جام ملت های آسیا اظهار داشت: برای تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت می کنم. انشاالله که با کسب بهترین نتیجه بتوانند دل مردم ایران را شاد کنند.

وی در پاسخ به این سوال که از طرفداران پرسپولیس است یا استقلال؛ عنوان کرد: فوتبال را که کم و بیش دنبال می کنم. من بیشتر طرفدار تیم ملی هستم و بازی های ملی را نگاه می کنم. البته نساجی از استان مازندران در لیگ برتر هست و فکر می کنم بعد از ۲۴ سال در این سطح بازی می کند و من طرفدار این هستم. با این حال چون اکثرا سر تمرین هستیم، خیلی کم فوتبال نگاه می کنیم. هر زمان که بیکار باشم، سعی می کنم مسابقات فوتبال را دنبال کنم.

قهرمان المپیک ۲۰۱۶ درباره انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی گفت: من خیلی خبری از انتخابات ندارم. امیدوارم هر کسی می آید، بتواند به کشتی خدمت کند و کم و کاستی های موجود را برطرف کند. جا دارد از رسول خادم هم تشکر کنیم که این چند سال زحمات زیادی برای کشتی کشید.
یزدانی در پاسخ به این سوال که طلای المپیک ریو را در توکیو تکرار می کند، گفت: انشاالله. من سعی و تلاش خودم را می کنم که در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ و بعد از آن هم المپیک ۲۰۲۰ اول از همه پیراهن تیم ملی را کسب کنم. بعد از آن هم به فکر خوش رنگترین مدال هستم.

وی در خصوص رقابتش با کشتی گیران دیگر بیان داشت: جوان های خوبی در اردوی تیم ملی هستند. همه با انگیزه هستند و دوست دارند پیراهن تیم ملی را بپوشند. هر کسی تلاش بیشتری کند، مزد زحماتش را می گیرد.

قهرمان کشتی آزاد جهان درباره اینکه برنامه ای برای ازدواج دارد یا خیر، افزود: خیلی از کشتی گیران که در تیم ملی هستند، تشکیل زندگی داده اند و حتی بچه دارند؛ اما من هنوز به این موضوع فکر نکردم. فعلا فقط تمرکزم روی کشتی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو