یزدانی: در جاکارتا فقط ۹ دقیقه کشتی گرفتم!

نسیم ورزش : یزدانی: در جاکارتا فقط ۹ دقیقه کشتی گرفتم!  /عضو تیم ملی کشتی آزاد گفت:‌ در بازی‌های آسیایی در مجموع ۹ دقیقه کشتی گرفتم.
جاکارتا فقط 9 دقیقه کشتی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حسن یزدانی عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: امروز روز تولد جهان پهلوان تختی است و فدراسیون کشتی به مناسبت این روز جشنی را برپا می‌کند و این جشن را امروز در کنار قشر ضعیف جامعه اعم از کودکان کار، کودکان بی‌سرپرست و عزیزانی که دیده نمی‌شوند گرفتیم ودر کنار اینها هستیم که اگر کار و مشکلاتی دارند را در حد توان‌مان حل کنیم.

وی افزود: آقای رسول خادم چند سالی است که این کار را انجام می‌دهد و حضور ما در اینجا این نیست که بخواهیم ریاکاری انجام دهیم و قصد ما از حضور در اینجا شاد کردن دل این عزیزان است و اگر بتوانیم مشکلات‌شان را حل کنیم نور علی نور است.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی اندونزی در خصوص مسابقاتی که در جاکارتا برگزار شد، اذعان داشت: مسابقات بازی‌های آسیایی هم تمام شد و من در مجموع مسابقات نزدیک به ۹ دقیقه بیشتر روی تشک نبودم. حریفان آسیایی را باید در حد آسیا دانست. در کل مسابقات خوبی بود و محک بسیار خوبی برای مسابقات جهانی بود امیدوارم آنجا بتوانیم کشتی‌های خوبی را بگیریم.

یزدانی در ادامه تأکید کرد: همه حریفان کار می‌کنند هیچکس برای باخت به روی تشک نمی‌آید ما هم تمرین خودمان را انجام می‌دهیم و هرچه خدا بخواهد همان می‌شود.

وی در خصوص مسابقات جهانی نیز تشریح کرد:‌ حدود ۲ ماه دیگر مسابقات جهانی را در پیش داریم و بعد از بازی‌های آسیایی که ما چند روزی استراحت کردیم اردوهای‌مان دوباره آغاز شده امیدواریم با دعای خیر مردم و بدون آسیب‌دیدگی در مسابقات جهانی با خوش‌رنگ‌ترین مدال برگردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو