یروی زمینی ارتش قهرمان نیم فصل لیگ برتر واترپولو شد

 

 

نسیم ورزش:  تیم نیروی زمینی ارتش با وجود شکست در آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر واترپولو، با هشت امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو، بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپولو به نیمه راه رسید. هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت‌های این فصل با برگزاری سه دیدار در شهرهای تهران و امیدیه پیگیری شد. در پایان مسابقات نیروی زمینی ارتش و دانشگاه آزاد اسلامی هر دو هشت امتیازی شدند که با توجه به شکست دانشگاهی‌ها از مردان نزاجا در بازی رو در رو، تیم نیروی زمینی ارتش عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد. فولاد مبارکه سپاهان هم با وجود شکست در بازی این هفته در جایگاه سوم ایستاد. البته بازی معوقه نفت امیدیه و گچساران می‌تواند نماینده امیدیه را به مقام سوم نیم فصل برساند.

با برگزاری این سه دیدار پرونده دور رفت مسابقات لیگ برتر واترپولو بسته شد. تنها یک دیدار معوقه باقی می‌ماند که نتیجه آن بر صدر جدول تأثیری نخواهد گذاشت.

پس از پایان نیم فصل، این رقابت‌ها حداقل به مدت یک ماه تا بازگشت تیم ملی از مسابقات انتخابی المپیک تعطیل خواهد شد. این مسابقات از ۱۶ تا ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ (۲۵ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۴) به میزبانی چین و در شهر فوژان برگزار می‌شود.

  • جدول رده‌بندی لیگ برتر در پایان نیم فصل:

۱- نیروی زمینی ارتش، ۸ امتیاز
۲- دانشگاه آزاد اسلامی،‌ ۸ امتیاز
۳- فولاد مبارکه سپاهان، ۵ امتیاز
۴- نفت امیدیه، ۴ امتیاز
۵- نفت و گاز گچساران،‌ ۲ امتیاز
۶- استخر شهید نوفلاح، ۱ امتیاز

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *