گیلان قهرمانی خود در مسابقات دراگون بوت بانوان کشور را تکرار کرد

نسیم ورزش/جوادقدیمی صفت/تیم دراگون بوت استان گیلان عنوان قهرمانی خود در مسابقات دراگون بوت بانوان کشور را تکرار کرد .

رییس هیات انجمن های ورزشی استان گیلان گفت : تیم دراگون بوت بانوان گیلان موفق شد عنوان نخست رقابت های قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد ، را به خود اختصاص دهد .
اسماعیل شکری افزود : در پایان رقابت های دراگون بوت قهرمانی بانوان کشور که با حضور زبده ترین تیم های این رشته از سراسر کشور در دریاچه مجموه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ، تیم گیلان با کسب دو مدال طلا به مقام قهرمانی دست یافت .
وی اظهار کرد : سال گذشته نیز تیم دراگون بوت بانوان استان گیلان عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد بود و خوشبختانه در رقابت های سال جاری نیز عنوان نخست این مسابقات را به خود اختصاص داد .
وی از برگزاری رقابت های دراگون بوت مردان کشور نیز خبر داد و بیان کرد : رقابت های دراگون بوت قهرمانی مردان کشور نیز طی هفته جاری در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود و تیم گیلان نیز با قدرت در این رقابت ها حضور می یاید .
رییس هیات انجمن های ورزشی گیلان ادامه داد : تیم دراگون بوت مردان استان گیلان نیز همانند تیم بانوان عنوان قهرمانی سال گذشته این مسابقات را در اختیار دارد و امیدواریم که تیم مردان گیلان نیز بتواند عنوان قهرمانی خود را تکرار کند .
اسماعیل شکری خاطرنشان کرد : رشته ورزشی دراگون بوت زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزشی کشور فعالیت دارد و خوشبختانه استان گیلان در هر دو بخش بانوان و آقایان قطب برتر در کشور محسوب می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو