گیلان جزو برترین‌های مسابقات قهرمانی دراگون بوت کشور شد

نسیم ورزش: تیم دراگون بوت مردان استان گیلان عنوان قهرمانی مسابقات دراگون بوت کشور را کسب کرد .


اسماعیل شکری رییس هیئت انجمن های ورزشی استان گیلان اظهار داشت : تیم دراگون بوت مردان گیلان موفق شد عنوان نخست رقابت های قهرمانی کشور که در تهران دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد را به خود اختصاص دهد .

شکریافزود : در پایان هشتمین دوره مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور جام هفته دفاع مقدس که در رده های سنی آزاد، زیر ۲۳ سال و بالای ۴۰سال به رقابت با یکدیگر پرداختند ، تیم گیلان با کسب دو مدال طلا در رشته ی آزاد به مقام قهرمانی دست یافت .

شکری افزود: لازم به  ذکر است در مسابقات قهرمانی کشور دراگون بوت مردان در رده‌ بالای ۴۰ سال تیم‌های تهران مازندران و کیش اول تا سوم شدند و رده سنی زیر ۲۳سال تیم‌های تهران، آذربایجان شرقی و مازندران رتبه‌های  اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در ادامه این رقابت‌ها در بخش آزاد نیز تیم‌های مازندران و کردستان به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.

وی بیان کرد : سال گذشته نیز تیم دراگون بوت مردان استان گیلان عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد بود و خوشبختانه در رقابت های سال جاری نیز عنوان نخست این مسابقات را به خود اختصاص داد .

رئیس هیات انجمن های ورزشی گیلان بیان کرد : همچنین در رقابت های دراگون بوت قهرمانی بانوان کشور که طی هفته گذشته در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شده بود ، تیم بانوان گیلان نیز با قدرت در این رقابت ها عنوان قهرمانی خود را تکرار کرد .

اسماعیل شکری خاطرنشان کرد : رشته ورزشی دراگون بوت زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزشی کشور فعالیت دارد و خوشبختانه استان گیلان در هر دو بخش بانوان و آقایان قطب برتر در کشور محسوب می شود ./ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو