گیلان توانایی ظرفیت تبدیل به قطب تنیس کشور را داراست

 

 نسیم ورزش: رئیس هیئت تنیس استان گیلان  در اولین جشنواره توسعه و ترویج تنیس پسران نونهال مدارس شهرستان رشت که با هدف کشف استعدادهای این رشته ورزشی برگزار شد گفت: گیلان توانایی تبدیل شدن به یکی از قطبهای تنیس کشور راداراست.

رئیس هیئت تنیس  گیلان

حسین مهری ثابت از حضور ۸۰ خانواده و فرزندانشان جهت شرکت در فرآیند استعدادیابی خبرداد و گفت : بر اساس برنامه مدون اولویت هیئت حمایت گسترده از استعدادهای ورزشی بصورت رایگان در دوره سه ماهه تابستان خواهد بود .

وی با بیان اینکه سهولت دسترسی نوجوانان و جوانان از امکانات این رشته ورزشی ازاهداف هیئت در سالجاری می باشد حمایت از منتخبین دوره های استعدادیابی تامراحل شکوفایی را از شاخص های توسعه برشمرد.

ثابت بسط و گسترش این رشته  ورزشی در شهرستانها را منوط به حمایت شهرداران وشوراهای اسلامی شهر قلمداد کرد و گفت : تلاش خواهیم کرد با برپایی جلسات تخصصی در شهرستانها مزیتهای ورزش تنیس را بازیابی و بازشناسی کنیم.

وی قابلیتهای نهفته در فیزیک متناسب جوانان گیلانی را دررسیدن به اهداف بزرگ تنیس کشور مثبت ارزیابی کرد و افزود : با اندکی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداران شوراهای اسلامی و بخش خصوصی این توانمندی درمربیان و کارشناسان ورزش تنیس وجوددارد که شاهد رویش استعدادهای ناب در سطح استان باشیم .

ثابت ضمن تأکید بر آموزش رایگان در سطوح پایه تا حصول نتیجه مطلوب  اظهار امیدواری کرد:.در پایان دوره استعدایابی نونهالان مقطع ابتدایی شهرستان رشت به ۵نفراز شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی تقدیم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو