گل به خودی عامل شکست سنگین ما دربرابر گیتی پسند شد

سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال شهروندساری گفت که گل به خودی باعث از هم پاشیدن شیرازه تیم شهروند و شکست سنگین در برابر تیم گیتی پسند اصفهان شد.

تیم فوتسال شهروند ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورشی نسیم ورزش ، علی رعدی افزود : اگرچه ما در سه دوره ای که در لیگ برتر فوتسال حضور داریم، توانایی برد گیتی پسند را نداشتیم، ولی باخت پنج صفر هم حق ما نبود.
تیم شهروند ساری در هفته دوم رقابت های این فصل فوتسال لیگ برتر باشگاه های ایران روز گذشته مهمان گیتی پسند اصفهان بود که این بازی با نتیجه سنگین پنج بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یافت.
این تیم مازنی در هفته اول نیز نتیجه را ۴ بر ۳ به مهمان خودحفاری اهواز واگذار کرد.
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت ما پس از گل اول ،حملات سنگینی را بر روی دروازه حریف تدارک دیدیم که با بی دقتی و عجله بازیکنان این موقعیت ها از دست رفت.
رعدی افزود : خوردن گل دوم از تیم میزبان داشته های ما را به طور کل بر باد داد و این عاملی برای خوردن گل های بعدی و باخت با نتیجه غیرقابل پیش بینی ۵ بر صفر شد.
وی اضافه کرد : بررسی کارشناسی نشان داده که تیم شهروند در برابر گیتی پسند با ۹ بازیکن ملی پوش خوب بازی کرد، ولی در زدن ضربه های آخر بد عملکرد خوبی نداشتیم و بی دقتی کار دست ما داد .
رعدی افزود : تیم شهروند در دو بازی آینده ( هفته سوم و چهارک) میزبان تیم های کرج و قم در ساری است و باید از این موقعیت میزبانی برای کسب شش امتیاز استفاده کنیم.
این مربی بین المللی اظهارداشت : پس از این دو دیدار، تیم ها حدود ۶۰ روز به دلیل حضور تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی متوقف می شود و در این زمان موقعیت دیگری برای ما ایجاد می شود تا تمرینات آماده سازی بیشتری داشته باشیم.
رعدی گفت که تیم شهروند ما با وجود دو شکست متوالی با داشتن بازیکنان مستعد می تواند این باخت ها را جبران کند و به روزهای اوج برگردد و هدف ما در رقابت های فصل جاری رسیدن به میانه جدول است.
در رقابت های فوتسال لیگ برتر ۱۴ تیم حضور دارند که از بین این تیم ها دو تیم به دسته اول سقوط می کنند و تیم شهروند ساری دو دوره گذشته با وجود قرارگیری در قعر جدول در روزهای پایانی با خوش شانسی در لیگ برتر ماندگار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *