گلف مازندران مشکلات فراوان و کمبودهای بی شماری دارد

نسیم ورزش: نایب رییس هیات گلف مازندران ضمن انتقاد از عدم حضور مسئولان در مسابقات گلف مردان و زنان مازندران  که در بابل برگزار شد،  گفت: در شرایطی که گلف مازندران دچار مشکلات فراوان و کمبودهای بی شماری است ، حضور مسوولان در این گونه مسابقات می تواند منجر به ایجاد انگیزه و تقویت اعتماد به نفس در ورزشکاران شود .

لیلی علایی بیان کرد: این رشته ورزشی ، قدمت زیادی در مازندران ندارد و در حال حاضر تعداد ورزشکارانی که به صورت حرفه این ورزش را دنبال می کنند به ۳۰ نفر هم نمی رسد .

وی افزود : عدم حمایت اداره کل و نبود حامیان مالی قدرتمند ، موجب کندی در گسترش و رشد هر چه بیشتر این رشته شده و معرفی آن به خانواده ها برای ترغیب جوانان را با مشکل مواجه کرده است .

علایی  ادامه داد : در حال حاضر دو زمین مینی گلف در شهرهای نور و بابل توسط بخش خصوصی ساخته شد که به دلیل قیمت بالا، تمایل جوانان به انجام تفننی آن هم بسیار سخت و دشوار است .

نایب رییس هیات گلف مازندران گفت : از میان این دو مجموعه خصوصی ، یکی از آن ها قیمتی به مراتب کمتر برای انجام ورزش گلف در نظر گرفته که با وجود این شرایط مطلوب ، فقط علاقمندان گلف شهرهای اطراف این مجموعه قادر به حضور در آن و انجام بازی گلف هستند .

علایی اظهار کرد : یکی از برنامه هایی که به صورت جدی به دنبال اجرای آن هستیم ، احداث مجموعه مینی گلف در شهر ساری با استفاده از سرمایه گذار بخش خصوصی هستیم .

وی افزود : یکی از سرمایه گذران علاقمند به ورزش را برای ساخت این مجموعه ترغیب کرده ایم که در صورت پیدا شدن زمین مناسب و رایگان ، عملیات ساخت آن را آغاز خواهیم کرد .

نایب رییس هیات گلف مازندران ادامه داد : گلف ورزشی استقامتی و تمرکزی است که به دلیل جذابیت های فراوان ، در صورت فراهم بودن امکانات و شرایط مناسب، قابلیت گسترش هر چه بیشتر آن در مازندران وجود دارد .

علایی گفت : در مازندران استعدادهای فراوانی در این رشته ورزشی وجود دارد که می توان با قرار دادن امکانات لازم، آن ها را برای کسب موفقیت در مسابقات معتبر داخلی و خارجی آماده کرد .

وی بیان کرد : در حال حاضر ، گلف مازندران در شهرهای آمل ، بابل ، قائمشهر ، نور و ساری دنبال می شود و تلاش می کنیم در آینده نزدیک این ورزش را در شهرهای محمودآباد و جویبار نیز راه اندازی کنیم .

نایب رییس هیات گلف مازندران همچنین از برگزاری کلاس توجیهی برای ورزشکاران گلف مازندران پس از ماه مبارک رمضان خبر داد .

علایی بیان کرد : وی نداشتن سرپرست را یکی از مشکلات گلف مازندران دانست و گفت : امیدواریم با برگزاری هر چه سریعتر مجمع انتخاباتی ، این هیات با قدرت بیشتر به کار خود ادمه دهد.

وی همچنین به برگزار مسابقه گلف قهرمانی مردان مازندران در بابل اشاره کرد و گفت : در این رقابت ها که با حضور ۱۴ ورزشکار برگزار شد ، محمد قدمی از قائمشهر به مقام قهرمانی رسید، امیر یدالله تبار از آمل دوم شد و عطا اکبرخوانی از بابل در جایگاه سوم ایستاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو