گلر پرسپولیس عوض می‌شود؟

 

نسیم ورزش : شامگاه روز جمعه بود که بعضی از سایت‌ها گزارش دادند دروازه‌بان پرسپولیس اواسط تمرین روز جمعه تیمش قهر کرد که با وساطت باقری و خوردبین دوباره به تمرینات بازگشت.

  تمرین پرسپولیس  در ورزشگاه درفشی‌فر پیگیری شد که در این تمرین حاشیه جدیدی از سوی سوشا مکانی به وجود آمد. تمرینات تاکتیکی پرسپولیس پس از گذشت نزدیک به یک ساعت از تمرین، به فوتبال تحت ‌فشار اختصاص داشت که در این بخش از تمرین دروازه‌بان شماره یک سرخپوشان به حالت قهر محل تمرین را ترک کرد. مکانی در این بخش از تمرین در یک صحنه لباسش را از تن خارج کرد، دستکش‌های خود را درآورد و به پشت دروازه پرت کرد. دروازه‌بان پرسپولیس به حالت قهر در حال رفتن به رختکن بود که محمود خوردبین و کریم باقری با او صحبت کردند و مکانی را به تمرینات بازگرداندند. تدارکات تیم هم ابتدا لباس او را آورد و سوشا پس از پوشیدن پیراهن خود به پشت دروازه رفت و با پیدا کردن دستکش‌هایش دوباره در چارچوب دروازه قرار گرفت. در همین ارتباط روزنامه همشهری در خبری عجیب که تیتر صفحه نخست این روزنامه را نیز شکل می‌دهد اعلام کرده پرسپولیس وارد مذاکره با بیرانوند شده است. این خبر همچنین یادآور شده سوشا با شنیدن داستان مذاکره بشدت برآشفته شده و قهر کرده است.  به نظر می‌رسد با توجه به درخشش دروازه‌بان استقلال و ضعف‌ دروازه‌بانان برخی تیم‌ها این روزها فشار روی دروازه‌بانان تیم‌هایی که می‌خواهند به رده بالای جدول صعود کنند افزایش یافته، از جمله توقع پرسپولیسی‌ها از دروازه‌بان تیمشان متفاوت شده است. از این رو شایعاتی مطرح شده است که تیم پرسپولیس به شکل مخفیانه در جست‌وجوی یک دروازه‌بان تراز اول است. 

 سوشا همه چیز را تکذیب کرد!

با این وجود دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موضوعی که بین من و امید عالیشاه پیش آمد یک مساله عادی بود اما برخی که با من دشمنی دارند دروغ‌نویسی می‌کنند.  مکانی در مصاحبه با فارس گفت: همه کسانی که روز جمعه در تمرین حاضر بودند دیدند که موضوع خاصی نبود. به هر حال در زمان تمرین بازیکنان تحت فشار هستند، در آن صحنه امید عالیشاه با من تک به تک شد که مشت او به سرم برخورد کرد و واقعا گیج شدم برای همین کنار زمین آمدم که شرایطم بهتر شود و یک دقیقه بعد هم دوباره به تمرین بازگشتم.  وی ادامه داد: هیچ قهری در میان نبود و من بچه نیستم که بخواهم قهر کنم. در آن لحظه حس کردم که اگر یک دقیقه بیرون بیایم شرایطم بهتر می‌شود و دوباره به تمرین ادامه می‌دهم. مکانی در توضیحات بیشتر گفت: حتی آقا کریم از من پرسید چه شده و من به او توضیح دادم. این مسائل در فوتبال طبیعی است و انتظارم این است که رسانه‌هایی که با من مشکل دارند حداقل دروغ ننویسند. کسانی که می‌خواهند از کاه کوه بسازند این کار را انجام دهند اما دروغ ننویسند. من از رسانه‌ها می‌خواهم که اگر می‌خواهند دشمنی هم کنند دروغ‌پردازی نکنند. رخ دادن چنین مسائلی در تمرین هر تیمی عادی است و اتفاق عجیبی نیفتاده است.

 خوردبین: محرومیت سوشا را رسماً به ما اعلام نکرده‌اند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید حکم محرومیت سوشا مکانی به دست باشگاه نرسیده است.  محمود خوردبین درباره خبر محرومیت سوشا مکانی اظهار کرد: هنوز کمیته انضباطی یا سازمان لیگ رسماً چیزی به ما اعلام نکرده‌اند. اگر به ما رسماً اعلام کنند واکنش مناسبی نشان می‌دهیم. وی درباره آخرین وضعیت تیم هم گفت: همه چیز خوب است و برنامه‌های تمرینی ما طبق نظر کادر فنی به‌خوبی پیگیری می‌شود. پس از پیروزی مقابل استقلال اهواز از نظر روحی شرایط تیم خوب شده و امیدواریم با پیروزی مقابل نفت بتوانیم شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.  وی در پایان خاطرنشان کرد: ما کاری به نوع بازی حریف نداریم و آن چیزی که خودمان داریم را رو می‌کنیم. مطمئن باشید اگر خودمان باشیم و از حواشی هم دوری کنیم می‌توانیم نفت را شکست دهیم. ان‌شاءالله با شکست نفت وضعیت‌مان در جدول بهتر می‌شود و در ادامه هم یک اردوی یک هفته‌ای را در کیش برگزار می‌کنیم تا آمادگی‌مان بیشتر شود. خوردبین درباره حواشی چند روز گذشته که در تمرین تیم رخ داد، گفت: اتفاق خاصی رخ نداده بود. دلخوری کوچکی میان بازیکنان بود که حل شد. من از رسانه‌ها می‌خواهم که این موضوع را بزرگ نکنند.

از نیمکت‌نشینی خوشحال نیستم

از سوی دیگر دروازه‌بان پرسپولیس گفت: صددرصد از نیمکت‌نشینی خوشحال نیستم ولی قصد جدایی از پرسپولیس را ندارم. ایمان صادقی، درباره آخرین وضعیت پرسپولیس پیش از بازی روز دوشنبه مقابل نفت تهران اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم، در چند روز اخیر تمرینات بدنسازی هم در دستور کارمان قرار گرفت و هم از نظر بدنی و هم از لحاظ روحی- روانی در شرایط ایده‌آلی قرار داریم و تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست تا با پیروزی در بازی مقابل نفت و همچنین ۲ بازی دیگرمان در تهران به صدر جدول رده‌بندی نزدیک شویم. وی درباره آمادگی خودش در صورت بازی کردن در بازی دوشنبه به دلیل محرومیت احتمالی سوشا مکانی بیان داشت: از لحاظ روحی- روانی شرایط خوبی دارم. نمی‌دانم در بازی دوشنبه بازی خواهم کرد یا خیر، ولی اگر این اتفاق بیفتد و کادر فنی صلاح بداند تمام بدنم از انگیزه پرشده است و می‌خواهم خود را ثابت کنم.  دروازه‌بان دوم پرسپولیس درباره درگیری در تمرین این تیم خاطرنشان کرد: اصلا دیروز بین من و احمدزاده درگیری به وجود نیامد من و فرشاد ۱۰ سال است که با هم رفیقیم و اگر با هم دعوا کنیم که دیگر حرفی باقی نمی‌ماند. ماجرای اصلی این بود که من و فرشاد برای همدیگر کری می‌خواندیم و این یک امر مرسوم در تمرینات است.  صادقی درباره حاشیه‌های زیادی که بابت کارت قرمز او در بازی با ذوب‌آهن به وجود آمد، توضیح داد: من اصلا نمی‌خواهم حاشیه درست شود و اصلا اهل حاشیه نیستم اما به هرحال مشکلی بوده که بین کمیته و دپارتمان داوری به وجود آمده و من در آن دخیل نیستم، متاسفانه این مساله هر روز کش پیدا می‌کند و امیدوارم هرچه زودتر ختم به خیر شود.  وی درباره نیمکت‌نشینی‌اش در پرسپولیس و اینکه آیا احتمال دارد نیم فصل از این تیم جدا شود، گفت: هنوز ۳ بازی تا پایان نیم‌فصل اول باقی مانده است و فرصت برای فکر کردن دارم. باید ببینیم در چند بازی آتی چه اتفاقاتی می‌افتد. صددرصد از نیمکت‌نشینی خوشحال نیستم ولی قصد جدایی هم ندارم.  صادقی در پایان درباره شایعه جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس اذعان داشت: صحبت خاصی به میان نیامده است. فکر نمی‌کنم برانکو بخواهد از پرسپولیس جدا شود، او می‌خواهد با پرسپولیس به مقام قهرمانی برسد و با تمام وجود کنار تیم خواهد ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *