گزارش تمرین امروز ملوان بندرانزلی

نسیم ورزش/در این تمرین ابتدا حمید استیلی دقایقی با بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به گفتگو پرداخت.

حسین کنعانی و عزت پور قاز به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و آرش افشین به دلیل مصدومیت در تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی غایب بودند.

مسعود رضائیان مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی از نزدیک نظاره گر تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بود.

پژمان نوری کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیش از شروع تمرین دقایقی با حمید استیلی به شکل خصوصی به گفتگو پرداخت.

بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از گرم کردن بدنهای خود زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز باشگاه ملوان بندرانزلی تمرینات تاکتیکی را زیر کادر فنی پشت سر گذاشتند. در بخش تمرینات تاکتیکی که به بازی فوتبال هشت در مقابل هشت در یک چهارم زمین اختصاص داشت کری خوانی های بازیکنان دو تیم مخصوصا پژمان نوری و حسین ماهینی و فرزاد حاتمی و مازیار زارع در نوع خود جالب و تماشایی و باعث نشاط و شادابی خاصی در تمرین شده بود ضمن اینکه اعضای کادر فنی نیز با جدیت تمام عملکرد بازیکنان دو تیم را زیر نظر داشتند

محمد حبیبی مربی دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تمرینات اختصاصی را برای دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز چهارشنبه در نظر گرفته بود.

یک دروازه بان تستی از تیم فوتبال صنعت ساری در تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی حضور یافت و به همراه سایر دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی زیر نظر محمد حبیبی به تمرین پرداخت.

تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد.

DSC_9222

DSC_9231

DSC_9254

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *