گزارش تصویری کامل از سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان به مازندران/عکاس:رضا وریجی

اختصاصی پرش:روز پنجشنبه مازندران میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بود تا با حضور مسئولین از چند طرح عمرانی بهره برداری شود.

استادیوم ۵۰۰۰ نفری شهدا،خانه بوکس و ساختمان اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان نوشهر،پروژه هایی بود که توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد تا به نوعی ورزش شهرستان نوشهر نونوار شود.

آیین افتتاح استادیوم ۵۰۰۰ نفری شهدای نوشهر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور،مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان،مجید حسین زادگان استاندار مازندران،حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران،لاشکی نماینده مجلس و دیگر مسئولین در سالن همایش های بندر نوشهر برگزار شد.

سلطانی فر در آیین بهره‌برداری از ورزشگاه شهدای نوشهر گفت:۹۰ پروژه در دست اجرا در مازندران داریم که در سطح کشور کم نظیر است.مازندران نه تنها در کشتی بلکه در بسیاری از رشته ها از قطب های بزرگ ورزش کشور است.

حسین زادگان استاندار مازندران نیز با اشاره به پروژه های ورزشی نیمه تمام استان گفت : با بهره برداری از این پروژه هاسرانه ی ورزشی استان به ۱/۵میرسد که این اتفاق خوبی برای استان است.

پس از پایان آیین افتتاح ورزشگاه شهدای نوشهر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با همراهی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از چند طرح درحال ساخت شهرهای چالوس،کلارآباد و تنکابن بازدید کرد و از روند ساخت آنها مطلع شد.

عکس و خبر:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو