گزارش تصویری حضور حبیب حسین زادگان و مختار مهدوی در منزل استاد سبحانی/عکاس:رضا وریجی

اختصاصی پرش:شب گذشته حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با همراهی سید مجید محمدیان مدیر گروه رسانه ای پرش در منزل استاد سبحانی پیشکسوت بزرگ ورزش مازندران حضور یافتند و با این عزیز دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که در فضای بسیار صمیمی صورت گرفت نشان از نگاه ویژه مدیرکل ورزش مازندران و علی الخصوص اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری به مقام بالای پیشکسوتان ورزش دارد و اقدامی بسیار پسندیده است.

حسین زادگان در این دیدار ضمن گرامیداشت زحمات استاد سبحانی در ورزش مازندران تاکید کرد:ورزش مازندران هیچگاه زحمتکشان خود را فراموش نخواهد کرد و همیشه به یاد عزیزان پیشکسوت هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن آرزوی سلامتی برای استاد محمد سبحانی گفت:اداره ورزش و جوانان مازندران خانه ی اصلی پیشکسوتان ورزش استان است و صاحبان اصلی ورزش،پیشکسوتان آن هستند.

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری بیان کرد:پیشکسوتان سرمایه های ورزش هستند و استفاده از تجربیات این عزیزان می تواند مسیر درستی را پیش رویمان قرار دهد.استاد سبحانی و امثال ایشان می توانند الگوهای مدیریت ورزشی باشند.

مهدوی در ادامه ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با استاد سبحانی افزود:استاد محمد سبحانی از بزرگان ورزش مازندران هستند و تجربیاتشان در مدیریت ورزش قطعا می تواند کمک حال ورزش ساری باشد.اداره ورزش و جوانان ساری تکریم از پیشکسوتان را دستور کار دارد و همیشه به یاد این عزیزان خواهیم بود تا هم یادشان را گرامی داریم هم از پیشنهادات و تجربیاتشان استفاده کنیم.

شایان ذکر است استاد محمد سبحانی از پیشکسوتان بزرگ ورزش مازندران است.ایشان که مدرک مدیریت تربیت بدنی خود را از دانشگاه کشور فرانسه اخذ کرده بودند اولین مدیرکل پس از انقلاب ورزش مازندران محسوب میشوند.استاد محمد سبحانی از ورزشکاران سابق ژیمناستیک بوده و سالها بعنوان رئیس هیات ژیمناستیک و هیات دو و میدانی فعالیت کرده است.

گروه رسانه ای پرش هم در پایان برای این پیشکسوت عزیز ورزش مازندران آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت دارد.

عکاس:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو