گزارش تصویرى روز دوم تور جهانى والیبال ساحلى بابلسر/عکاس:رضا وریجى

اختصاصی نسیم ورزش : گزارش تصویرى روز دوم تور جهانى والیبال ساحلى بابلسر/عکاس:رضا وریجى / تیم های ایران دو و قزاقستان چهار از ساعت ۱۵:۴۰ در جدول اصلی تورجهانی تک ستاره بابلسر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نماینده ایران با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید. ایران دو در ست های اول و دوم با امتیاز های ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۸ به پیروزی رسید.

 

گزارش تصویرى روز دوم تور جهانى والیبال

همچنین نماینده جمهوری چک در دیگر بازی جدول اصلی عصر امروز به مصاف نماینده ساحل عاج رفت که در خاتمه ساحلی بازان چک در دو ست با امتیاز های ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۰ حریف خود را شکست دادند‌.

در ادامه تیم ایران سه (سلاق-صادقی) عصر امروز در جدول اصلی تورجهانی تک ستاره به مصاف تیم قزاقستان رفت که در پایان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید، ساحلی بازان ایران در دو ست پیاپی با امتیاز های ۲۱ بر ۸ و ۲۱ بر ۱۲ بر حریف خود غلبه کردند

همچنین در دیگر دیدار جدول اصلی تورجهانی تک ستاره بابلسر، تیم لهستان و اسلوونی با هم به رقابت پرداختند که در پایان نماینده اسلوونی با نتیجه دو بر صفر در دو ست با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر۱۹ حریف خود را شکست داد.

در ادامه گفتنی ست ، آخرین بازی روز اول جدول اصلی تورجهانی تک ستاره دو تیم ایران شش (خاکی زاده – نقیبی زاده)و قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نماینده قزاق با نتیجه دو برصفر به پیروزی رسید‌

اما در دیگر بازی زمین شماره یک تیم های ایران چهار (پورعسگری – آقاجانی) و قزاقستان یک به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده ایران با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.

تورجهانی تک ستاره والیبال ساحلی با حضور ۲۰ تیم از ۱۷ مهرماه به مدت چهار روز در شهرستان بابلسر برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو