گاهی تلاش های ورزشکاران ناشنوا دیده نمی شود/ قهرمانان ورزش ناشنوایان به مدارس می روند

 

نسیم ورزش: رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه اعلام کرد که قهرمانان ورزش ناشنوایان کشور برای ترغیب دانش آموزان استثنایی به ورزش به این مدارس اعزام می شوند .

محمد پرگر بازیکن تیم ملی فوتبال ناشنوایان

محمد پرگر در ساری افزود : حضور این ورزشکاران در مدارس استثنایی سبب می شود تا دانش آموزان ناشنوا با مشاهده موفقیت آنان به فعالیت ورزشی رغبیت پیدا کنند .
وی ادامه داد : ورزشکاران مدال آور الگوی خوبی برای نسل جوان هستند و ضروری است از آنان در فرصت های مختلف برای الگوسازی جامعه استفاده شود .
رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه امکانات موجود در مدارس استثنایی کشور برای فعالیت ورزشی دانش آموزان ناشنوا را اندک توصیف کرد و گفت : با این وصف و با وجود تمامی مشکلات و کمبودها می بایست از توانمندی و ظرفیت دانش آموزان ناشنوا برای پرورش قهرمانان آینده استفاده کرد .
وی افزود : ورزشکار ناشنوا به اندازه دیگر ورزشکاران باید تلاش و فعالیت کند تا به مدال و موفقیت برسد ولی گاهی این تلاش ها دیده نمی شود .
پرگر گفت : یکی از جاهایی که این تلاش ها در نظر گرفته نمی شود پرداخت پاداش هاست که امیدواریم مسوولان پاداش ورزشکاران ناشنوا را بپردازند تا در آنان انگیزه و رغبت ایجاد شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *