گام بلند خونه به خونه بابل برای ورود به لیگ برتر

نسیم ورزش: تیم خونه به خونه شهرستان بابل در حالی هفته آینده در نهمین بازی خود در لیگ دسته اول رقابت های فوتبال میزبان تیم آلومینیوم هرمزگان است که تاکنون توانست در هشت بازی با چهار برد، دو مساوی و دو باخت و با کسب ۱۴ امیتاز در رده چهارم قرار گیرد.خونه به خونه

تیم خونه به خونه بابل در استان مازندران در حالی این فصل را به سرمربیگری اکبر میثاقیان با ۱۴ امیتاز از لحاظ تفاضل گل در رده چهارم و همسایگی ماشین سازی تبریز قرار گرفت که در صورت برد در بازی هفته آینده در خانه در برابر تیم آلومینیوم هرمزگان ، دل طرفدارانش بخصوص مردم خونگرم استان مازندران را برای گام بلند جهت حضور در لیگ برتر قرص و محکم می کند.
اکبر میثاقیان که سابقه حضور در تیم شموشک نوشهر در استان مازندران را نیز در کارنامه اش دارد و تاکنون توانست شش تیم لیگ دسته اولی را از سراسر کشور راهی لیگ برتر کند ، با بردهای هفته های اخیر و رفتن به جمع مدعیان نیاز به حمایت علاقه مندان به فوتبال در این استان زر خیز دارد.
تیم خونه به خونه بابل  به مدد مدیریت خوب برداران حسن زاده که همانند کوهی پشت سر تیمشان و سرمربی با سابقه خود اکبر میثاقیان ایستادند، باید همانند گذشته به حمایتشان از تیم ادامه دهند و با دور کردن تیم از حواشی ، راه را برای موفقیت در لیگ دسته اول و رفتن به لیگ برتر و تحقق آرزوی مازندرانی ها ادامه دهند.
اکبر میثاقیان سرمربی تیم خونه به خونه شهرستان بابل می گوید : برنامه من برای این تیم خوب با ترکیب مناسبش رساندن به لیگ برتر و تحقق آروزی هم استانی های خودم برای تیم داری در سوپر لیگ ایران است.
اکبر اوتی ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در ساری افزود : ما برای رسیدن به لیگ یک نیازمند حمایت همه جانبه مدیران باشگاه و علاقه مندان به ورزش بخصوص رسانه های مازنی هستیم و باید همه پشت تیمشان باشند تا بتوانیم مراحل سخت را پشت سر بگذاریم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران هم می گوید: دو تیم نساجی و خونه به خونه به عنوان نمایندگان مردم استان در رقابت های لیگ دسته اول حضور دارند و ما امیدواریم هر دو تیم ما بتوانند به لیگ برتر راه یابند.
حبیب الله حسین زادگان  افزود : در رقابت های لیگ دسته اول تیم خونه به خونه بابل تاکنون با داشتن سرمربی با تجربه و بازیکنان خوب ، نتایج خوبی را رقم زده و در رده چهارم جدول به عنوان یکی از مدعیان در حال مطرح شدن است.
وی ادامه داد : ما به عنوان خادم ورزش استان مازندران حمایت های خود را از این تیم دریغ نخواهیم کرد و اداره کل ورزش و جوانان با تمام توان از دو تیم مازنی در رقابت های لیگ دسته اول حمایت می کند.
حسین زادگان با اشاره به قابلیت های مازندران برای تیم داری در رقابت های لیگ برتر ، ابراز امیدواری کرد که تیم خونه به خونه با درخشش خوبی که دارد ، سال آینده بتواند در لیگ برتر حضور یابد.
استان مازندران در سال ۸۲ با تیم شموشک نوشهر در رقابت های لیگ برتر تیم داری کرد ولی از آن زمان تاکنون با گذشت ۱۲ سال از حضور در این رده به رغم داشتن تیم های متعدد باز مانده است .
طبق آمار غیر رسمی هم اکنون بیش از ۲۵ بازیکن مازندرانی در لیگ برتر رقابت های فوتبال باشگاه های ایران حضور دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *