کی روش برای سومین بار از هدایت تیم ملی فوتبال ایران استعفا کرد

نسیم ورزش : «کارلوس کی روش» روز شنبه برای سومین بار در طول چند سال اخیر از هدایت تیم ملی فوتبال ایران استعفا کرد.

هدایت تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ضمن تایید استعفایش از هدایت تیم کشورمان تاکید کرد که اقتدار و شرایط لازم برای اجرای طرح های آماده سازی تیم ایران وجود ندارد.

 «کارلوس کی روش» روز شنبه برای سومین بار در طول چند سال اخیر از هدایت تیم ملی فوتبال ایران استعفا کرد.
وی که نزدیک به شش سال است هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد، در این سال ها با سرمربیان لیگ برتری و برخی مسئولان فدراسیون فوتبال درگیری لفظی پیدا کرده است.
تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته و در تعطیلات نیم فصل که تیم های باشگاهی روند آماده سازی خود را برای حضوری قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر طی می کردند برای برگزاری اردو راهی امارات شد که این مساله واکنش شدید سرمربی پرسپولیس را به همراه داشت.
برانکو ایوانکوویچ معتقد بود که کی روش بدون در نظر گرفتن منافع باشگاه ها، این اردوی غیرضروری را برنامه ریزی کرده است که همین امر سبب شد تا کی روش ملی پوشان پرتعداد پرسپولیس را تنها یک روز پس از آغاز اردوی دوبی به تهران باز گرداند.
تصمیم عجیب کی روش واکنش شدید و موضع گیری اکثریت بزرگان فوتبال ایران برابر این مرد پرتغالی را به همراه داشت و حتی مسئولان فدراسیون فوتبال نیز برخلاف گذشته به حمایت همه جانبه از کی روش نپرداختند.
در این راستا کی روش روز شنبه و در پایان اردوی امارات، استعفای کتبی خود را به «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال ایران تقدیم کرد که بسیاری از کارشناسان این استعفا را نمایشی دیگر از سرمربی پرتغالی برای رسیدن به اهدافش می دانند.
کی روش، در آخرین دقایق شنبه شب در صفحه شخصی (فیس بوک) خود نوشت: بعد از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال ایران که پنج ساعت به طول انجامید، استعفای کتبی خود را از سمت هدایت تیم ملی ایران تقدیم ایشان کردم.
در این نشست به این نتیجه رسیدیم که هیچ گونه شرایطی برای ادامه طرح آماده سازی جام جهانی وجود نداشته و مخالفت های همیشگی توسط سرمربیان باشگاه ها با برنامه های فدراسیون و سرمربی تیم ملی وجود دارد.
بعد از گذراندن یک سال بدون شکست و قرار گرفتن در رتبه اول مرحله گروهی مرحله مقدمانی جام جهانی و قرار گرفتن نام ایران در رتبه اول رده بندی فیفا در آسیا، فدراسیون فوتبال ایران نیز تایید کرد که اقتدار و نه شرایط لازم برای اجرای طرح آماده سازی تیم ملی وجود ندارد.
در حالی که فدراسیون فوتبال راه سکوت را دنبال می کند، اما گفته می شود که مسئولان این فدراسیون با استعفای کی روش مخالفت کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو