کناره گیری شهریار ساری از لیگ برتر فوتبال ساحلی

نسیم ورزش: کناره گیری شهریار ساری از لیگ برتر فوتبال ساحلی / به دنبال اشتباهات داوری در این بازی ، مدیرعامل باشگاه شهریار ساری با انتشار پیامی، از لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاهای کشور انصراف داد.
کناره گیری شهریار ساری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، متن پیام انصراف مدیرعامل باشگاه شهریارساری به شرح زیر است :
باعرض سلام خدمت شهروندان عزیز ساروی که همیشه و در هر زمان یار و یاور این تیم بوده وتنها دلگرمی این مجموعه بوده اید به دنبال داوری های خیلی ضعیف و تاسف بار داوران درطول لیگ برتر، مخصوصاً داوری بازی با شهرداری بندرعباس که بازی برده را از تیم شهریار به دلیل تصمیم اشتباه فاحش گرفته و در مدت ١٠ ثانیه مانده به پایان بازی سرنوشت بازی را عوض کردند.
لذا با توجه به پایان نیافتن کینه ورزی داوران و سکوت معنادار فدراسیون مبنی بر قضاوت بازی های شهریار و سکوت اداره ورزش و هیات فوتبال ساری و استان، نسبت به حق کشی برای تیم شهریار، این مجموعه تصمیم خود را بر آن داشته تا از ادامه حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی خودداری کرده و خیال دوستان به اصطلاح دلسوز فوتبال را راحت نماید. جا دارد از تک تک بازیکنان تیم وکادر فنی و تمام کسانی که کمک حال این مجموعه بوده اند کمال تشکر را داشته باشم. به امید فرا رسیدن لیگ و فوتبال پاک و سالم در سایه مدیران با تجربه وکاردان درکشور عزیز ایران اسلامی.
سیدقاسم صالحی / مدیر عامل باشگاه شهریار ساری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو