کمیل ۱۸ سال عمرش را در خانه کشتی گذراند/ متلمس دعای مردم هستیم

پدر کمیل قاسمی گفت: کمیل ۱۸ سال از عمرش را در خانه کشتی سپری کرد و تلاش‌های زیادی برای رسیدن به مدال المپیک انجام داده است.

 کمیل قاسمی

به گزارش پایگاه خبر تحلیلی نسیم ورزش ، نعمت قاسمی درباره آخرین وضعیت کمیل قاسمی کشتی‌گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل اظهار کرد: در آخرین تماسی که با کمیل داشتم، بسیار سرحال و قبراق است.

وی تصریح کرد: کمیل در مدت زمانی که به عنوان عضو تیم ملی انتخاب شد همه تلاش خویش را برای سربلندی کشور انجام داد.

پدر کمیل قاسمی اضافه کرد: کمیل ۱۸ سال از عمرش را در خانه کشتی سپری کرد و تلاش‌های زیادی برای رسیدن به مدال المپیک انجام داده است.

وی با اعلام اینکه مثل دوره‌های قبل ملتمس دعای خیر مردم هستیم، گفت: دعای خیر مردم همیشه پشت و پناه ورزشکاران بوده و در این دوره هم از مردم انتظار داریم.

قاسمی درباره حریفان کمیل در این دوره از رقابت‌ها افزود: گنو پتریاشویلی، بلال ماخوف، آلن زاسیف، جمال الدین ماگمدوف، و ترول دلاگنف از کشتی‌گیرانی هستند که در این گروه قرار دارند و به نظر می‎رسد گروه بسیار سختی است.

وی اضافه کرد: کمیل در مسابقات جهانی آذربایجان ماگمدوف را برد، در مسابقات آمریکا دلاگنف را برد و همچنین در مسابقات جهانی جوانان آلن زایسف را برد.

پدر کمیل قاسمی یادآور شد: کمیل با بلال ماخوف برای نخستین‌بار سرشاخ می‎شود که امیدواریم کمیل بتواند مانند دیگر ورزشکار کشتی کشور موفق به بالابردن پرچم کشور در این دوره از رقابت‎ها شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو