کمیل قاسمی: شک نکنید در دنیای قهرمانی می‌مانم

دارنده مدال نقره وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک ریو می گوید این نقره پایان کار او نیست و برای طلا تلاش خود را بیشتر از قبل خواهد کرد.

کمیل قاسمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کمیل قاسمی بعد از فینال کشتی وزن ۱۲۵ کیلوگرم با طاها آکگل که به مدال نقره او منجر شد گفت: «همان طور که رقابت فینال را دیدید بسیار سخت بود. رقیب ترک دو سال قهرمان جهان شده است. کشتی‌گیر خوبی است. من هم آمده بودم که طلا بگیرم. متاسفانه نشد و برنامه‌هایی که از قبل داشتم را روی تشک نتوانستم پیاده کنم. حریف ترک از من بهتر کشتی گرفت و توانست مدال طلا را به دست بیاورد.»
کمیل قاسمی در مورد کشتی های قبلی اش و راه سختی که تا فینال داشت ادامه داد: «حریف آمریکایی خوب بود و حریف گرجی هم بسیار خوب کشتی گرفت و کشتی سختی بود. یک دور از حریف ترک بیشتر کشتی گرفته بودم. حریف ترک بهتر از من ظاهر شد. اگر نتوانی برنامه‌ای که از قبل داشتی را روی تشک پیاده کنی، نتیجه نمی‌گیری. باید بهتر از این کشتی می‌گرفتم.»
کمیل قاسمی قصد استراحتی مفصل را دارد اما پس از آن برنامه های زیادی خواهد داشت: «بعد از ۴ سال فشار تمرینی که داشتم باید استراحت کنم. خصوصا یک سال اخیر که خیلی سختی‌ها را تحمل کردم تا به اینجا برسم و باید چند وقتی استراحت کنم. شک نکنید که در دنیای قهرمانی می‌مانم و بعد از این همه تمرین و زحمت، نیاز به استراحت دارم و با قدرت برمی‌گردم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *