کمیل قاسمی: المپیک ۲۰۲۰ پایان کار بنده در کشتی است

نسیم ورزش : کشتی‌گیر مازندرانی با اشاره به این که پیروزی‌های متعددی را در تیم آرش زین بابل داریم گفت: المپیک ۲۰۲۰ پایان کار بنده در کشتی است.

 المپیک ۲۰۲۰ پایان کار

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬کمیل قاسمی کشتی‌گیر مازندرانی تیم آرش زین بابل پس از پیروزی در مقابل جابر صادق‌زاده   اظهار داشت: همان طور که همه شاهد پیروزی تیم ما بودند، بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و رقابت جذابی را با تیم ستارگان ساری داشتیم و موفق شدیم تا صعودمان را تثبیت کنیم.

وی در رابطه با حاشیه‌های بوجود آمده در کشتی خود با جابر صادق‌زاده نیز بیان کرد: کشتی بنده هم از نظر فنی چیزی نداشت و بیشتر به حاشیه رفت و نتوانستم کار فنی خود را روی تشک پیاده کنم اما در لیگ برتر کشتی از این دست مشکلات وجود دارد و در لیگ کشتی نخستین فاکتور این است که بتوانی با هر نتیجه‌ای کشتی را ببری و من امروز فقط کشتی خود را بردم و جدا از مسائل فنی نخواستم تا به حریف خود امتیاز فنی بدهم.

قاسمی در رابطه با وضعیت تیم آرش زین بابل نیز افزود: با این تیم خوب و بچه‌هایی که در این تیم وجود دارند به هدف خودمان که قهرمانی است برسیم.

وی درباره با وضعیت خود نیز خاطرنشان کرد: برنامه بنده این است که تا المپیک ۲۰۲۰ کشتی بگیرم پس باید تمرینات خود را بطور مداوم انجام دهم تا بتوانم خود را به همگان ثابت کنم تا به هدفم که رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک ۲۰۲۰ است برسم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو